İstek MMOTutkunları Server Files Önerisi

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

Avenger

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
• Arkadaşlar cümletten selam,
• MMOTutkunları Forumunda Önerebilceğiniz, bir Files var mıdır?
• Nerdeyse Forumda %50 Filesleri denedim, ya core veriyor. Ya da sistemler eksik yazılmış. ya da Durmadan syserr veriyor.
• Şunun bilincincdeyim. Hiç bir forumda kimse (Altın Yumurtlayan) Files'i SRC'li şekilde paylaşmaz.

• Fakat en az bugsuz hatasız. Benim gibi çok fazla bilgisi olmayan kişiler için. ( Önerebileceğiniz , denenmiş bir files var mıdır? )
• Lütfen es geçmeyin. Herkes faydalansın, Herkes şahsi fikrini ve yorumunu belirtsin. Teşekkürler şimdiden.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
@Zenith @ercumerc19 Dostlar bu filesi inceleme fırsatım olmuştu, 1 hafta sürecinde bunlara denk geldim ; Bu files de Game şişmesi var. İtem proto SQL’si çok dolu olduğu için. Game’ye çok yüklenme yapıyor ve bu sebeple. Ch1 Core veriyor, Siz baktığınız da anlayamazsınız ama. Detaylarına indiğiniz de daha net anlayabilirsiniz. Oyuncu girdiğinde bu files Core verecektir. Ve Files’de 1 tane sistem sökülmüş. Ve kaldırılmamış hep syserlere düşecektir. Dizini bulamadığı için, Oyunda tek olduğunuz icin anlayamazsınız bunu. Bir haftalık deneme sürecimde sadece bunları gördüm ben. Bu filesi adam etmek istiyorsanız. Bilginiz üst düzeyde ve baya bir zaman harcamanız gerekte. Putty’e bu kodu yazarsanız game şişmesini görebilirsiniz.
Putty girilecek kod:

Kesinlikle. Bunada denk gelmiştim. İtem SQL çok dolu olduğu için core veriyor. Fakat tek bu problem yok Files’de hocam :) Detaylarına girerseniz. Göreceksinizdir. Bu filesi paylaşan arkadaş. Web Devoleper zaten. Files ile bir alakası yok. Sorunları o yüzden anlayabiliyorum. Arkadaşın fazla bilgisi yok

Kesinlikle. Bunada denk gelmiştim. İtem SQL çok dolu olduğu için core veriyor. Fakat tek bu problem yok Files’de hocam :) Detaylarına girerseniz. Göreceksinizdir. Bu filesi paylaşan arkadaş. Web Devoleper zaten. Files ile bir alakası yok. Sorunları o yüzden anlayabiliyorum. Arkadaşın fazla bilgisi yok
Hocam sunucu açtım bu files ile hatta @Zenith kardeşim yönetim kadrosundaydı ve hiç sorun yaşamadım biraz bu işlerden anlıyorsanız çok basit bir iki düzeltme ile sorunları halledebilirsiniz. Şuan piyasada paylaşılan en sorunsuz files bu kendi görüşüm bu yönde.

Ben sadece gördüklerimi söyledim hocam. Game şişmesi olan bir filesi, kimsenin kullanmasını tavsiye etmem. Yüksek online girdiğinde, kafanızı çok ağrıtacak bir problemdir. AsiLZade’nin 1K’lık denenmiş Filesinde, acayip Lag problemi ve Core düşmesi mevcuttur. Bizzat kendisi söylemiştir. İnsanların da ona göre kullanmasını tavsiye etmiştir. Sorunsuz diyip yanlış bilgilendirmeyelim insanları Lütfen. Ve @mustafask hocamın da dediği gibi. Reboot atınca CH açılmama gibi bir problemi var. ( Sebebi ) İtem SQL’si çok dolu olduğu içindir. Adam etmek için çok emek vermek gerekir. Bunun yerine sıfıraltyapı kullanmanızı tavsiye ederim.

Öneri istedin files önerdik ve sorunsuza yakın bir files dedim kendi açıtğımda hiç bir sorun yaşamadım ve bu filesi kullanan bir çok tanıdığım var mustafa hocam size temiz mysql paylaşmış bazı tablolarında bozulmalar var ama temiz mysql ile bu sorunlar giderilir konunu içeriğinde belirttiğiniz gibi kimse size altın yumurtlayan files vermez ama en azından altına çevireceğiniz bir maden bu files yine de sizin kararınız bence tekrar indirip temiz mysql ile deneyin bu kadar kötülemenin bir anlamı yok

Öneri istedin files önerdik ve sorunsuza yakın bir files dedim kendi açıtğımda hiç bir sorun yaşamadım ve bu filesi kullanan bir çok tanıdığım var mustafa hocam size temiz mysql paylaşmış bazı tablolarında bozulmalar var ama temiz mysql ile bu sorunlar giderilir konunu içeriğinde belirttiğiniz gibi kimse size altın yumurtlayan files vermez ama en azından altına çevireceğiniz bir maden bu files yine de sizin kararınız bence tekrar indirip temiz mysql ile deneyin bu kadar kötülemenin bir anlamı yok
Kötülemedim hocam. Sadece gördüklerimi söyledim. İleride başınıza büyük problemler açılabilecek bir files. En büyük örneği ise game şişmesidir. Ne kadar büyük sunucu alırsanız alın. Tüm chleri Coreye bölseniz bile. Sunucunuzda lag olacaktır. Kimse Oyununun laglı olmasını istemez. Kullanacaklar ise “ Game Şişmesini “ öne sürerek kullanmalarını tavsiye ederim.

Kötülemedim hocam. Sadece gördüklerimi gördüm. İleride başınıza büyük problemler açılabilecek bir files. En büyük örneği ise game şişmesidir. Ne kadar büyük sunucu alırsanız alın. Tüm chleri Coreye bölseniz bile. Sunucunuzda lag olacaktır. Kimse Oyununun laglı olmasını istemez. Kullanacaklar ise “ Game Şişmesini “ öne sürerek kullanmalarını tavsiye ederim.
Hocam 2. kez söylüyorum ben BU FİLES İLE SUNUCU AÇTIM. +150 online geçtim mysql tablolarını temizledim bi kaç düzenleme daha yaptım net hatırlamıyorum geçen yaz açmıştım lag, bug vs gibi problemler yaşamadım siz bakın piyasaya belli ki bu filesa bi yerden ön yargınız var yada kurdugunuz makina filesa yeterli gelmedi problemler yaşadınız sonuç olarak kullanacak kişi sizsiniz bu yorumlarım ileride files arayanlar için iyi bir makina ile ( 8 gb üstü ram ) 4 ch sorunsuz açabilirsiniz açamayan olursa bana ulaşsın elimden gelen yardımı yaparım.

Hocam 2. kez söylüyorum ben BU FİLES İLE SUNUCU AÇTIM. +150 online geçtim mysql tablolarını temizledim bi kaç düzenleme daha yaptım net hatırlamıyorum geçen yaz açmıştım lag, bug vs gibi problemler yaşamadım siz bakın piyasaya belli ki bu filesa bi yerden ön yargınız var yada kurdugunuz makina filesa yeterli gelmedi problemler yaşadınız sonuç olarak kullanacak kişi sizsiniz bu yorumlarım ileride files arayanlar için iyi bir makina ile ( 8 gb üstü ram ) 4 ch sorunsuz açabilirsiniz açamayan olursa bana ulaşsın elimden gelen yardımı yaparım.
Hocam zaten 150-200 Online de Core düşmez bu fileste. Bu filesi geliştiren adam bile filesin sorunlu olduğunu. Çok zor adam olacağını söylüyor. Sadece sen gibi herkes bilgili değil. Ve senin gibi herkes çözüme ulaşamaz.

@Whistle tamamen üst düzey bilgin ile. Yorum yaparsan, Forumdaki arkadaşlara rehber olur. Önerebileceğin files varsa. İnsanlar onun üstünde geliştirebilir hocam. Senin üst düzey bilgin ile. İlerlemek mantıklı. Forumda files arayan çok arkadaşımız var. Ben ve diğerleri dahil.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
@Whistle tamamen üst düzey bilgin ile. Yorum yaparsan, Forumdaki arkadaşlara rehber olur. Önerebileceğin files varsa. İnsanlar onun üstünde geliştirebilir hocam. Senin üst düzey bilgin ile. İlerlemek mantıklı. Forumda files arayan çok arkadaşımız var. Ben ve diğerleri dahil.
Düşünceniz için çok teşekkür ederim ancak böyle bir şey yapmam mümkün değil. Benim savunduğum şey genelde sıfırdan files yapılması. İster hazır files isterseniz de baştan files oluşturun her zaman sorunlar çıkacaktır. Önemli olan kendinizi ne kadar geliştirdiğiniz.

Geri