ışınlanmalar sonucunda bazen oyundan atıyor ve syserr de verilen hata şu şekilde

0816 17:39:00071 :: File "game.py", line 612, in OnChangePKMode

0816 17:39:00072 :: File "interfaceModule.py", line 801, in OnChangePKMode

0816 17:39:00072 :: File "uiCharacter.py", line 563, in RefreshAlignment

0816 17:39:00072 :: TypeError
0816 17:39:00072 :: :
0816 17:39:00072 :: __pack_import() takes at most 4 arguments (5 given)
0816 17:39:00072 ::

0816 17:39:17670 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR
0816 17:39:18246 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file_info.cpp(145): File has run-time type tag of 0x8000000f, which doesn't match this version of Granny (0x80000010). Automatic conversion will be attempted.

Bu şekilde hata alıyorum çözümü bilen var mı ?

Dosya Eklentileri

• 123.png
    123.png
    56 KB · Gösterim: 113
ld-elf32.so.1: /usr/local/lib/gcc9/libstdc++.so.6: unsupported file layout
Bu hatayı almaktayım hocam sorun nedir buradaki ?

Merhaba udemy den geliyorum 8. Server Source Derlenmesi ve Filesin Kurulumu bu kısıma kadar herşey neredeyse tamam mysql80 çıkmıyor sadece mysql56 ve mysql57 var o yüzden mysql56'yı yüklüyorum fakat burdan sonra 8. Server Source Derlenmesi ve Filesin Kurulumu işleminde hatalar alıyorum düzgün gitmiyor

Merhaba udemy den geliyorum 8. Server Source Derlenmesi ve Filesin Kurulumu bu kısıma kadar herşey neredeyse tamam mysql80 çıkmıyor sadece mysql56 ve mysql57 var o yüzden mysql56'yı yüklüyorum fakat burdan sonra 8. Server Source Derlenmesi ve Filesin Kurulumu işleminde hatalar alıyorum düzgün gitmiyor
Merhaba. Videoları hazırladığım dönem kuruluyordu. Sonradan pkg listesinden kaldırmışlar sanırım. Ya ports'lardan mysql80-server ve mysql80-client'i derleteceksiniz ya da Freebsd 11 kurabilirsiniz. Çünkü
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
buradan baktığımda freebsd 11 32bit için mevcut.

Yakın zamanda mysql80'ın nasıl derlenebileceğini anlattığım bir video ekleyeceğim.
Kaynak kodunda mysql80 için güncellemeler yapıldığı için 5.6 veya 5.7 kurduğunuz zaman hatalar alırsınız.
Fakat github commit geçmişine bakarak 5.6 için uyumlu sürümü indirebilirsiniz:

Merhaba. Videoları hazırladığım dönem kuruluyordu. Sonradan pkg listesinden kaldırmışlar sanırım. Ya ports'lardan mysql80-server ve mysql80-client'i derleteceksiniz ya da Freebsd 11 kurabilirsiniz. Çünkü
buradan baktığımda freebsd 11 32bit için mevcut.

Yakın zamanda mysql80'ın nasıl derlenebileceğini anlattığım bir video ekleyeceğim.
Kaynak kodunda mysql80 için güncellemeler yapıldığı için 5.6 veya 5.7 kurduğunuz zaman hatalar alırsınız.
Fakat github commit geçmişine bakarak 5.6 için uyumlu sürümü indirebilirsiniz:
Ben anlaımdaki işlemde ilk kısmı yapmıştım filazilla içinden home dosyasından AltyapıServer dosyasını sildim şimdi 5.6 için dosyayı yükleyecem sıkıntı yaşar mıyım

Hayır sıkıntı yaşamazsınız. 6. ünitede filesin nasıl oluşturulduğunu anlattım. Veritabanı tercihi size kalmış. Mariadb videosu da mevcut. Kendinize uygun bir yol haritası belirleyebilirsiniz

Benim anlamadığım bir konu var yardımcı olursanız sevinirim Cryptopp'u derliyoruz Cryptopp'un amacı ne neden derliyoruz extern dosyaları ne için kullanılıyor ? mesela server source'u derlediğimizde game db çekirdeği oluşuyor onu bin'e atıyoruz Cryptopp derlendikten sonra oluşan dosyaları nereye atıyoruz
@Whistle

Fixler guncellendimi acaba ?
Warning çözümü uygulandı ve güvenlik fixleri yapıldı sadece. Geri kalan şeyler vanilla halindedir. Bunun sebebi de sıfırdan başlayanlar için mümkün olduğunca az değişmiş dosyaları sunmak

merhaba bu filesi kullanmak istiyorum ama fix kısmını pek anlamadım şimdi ben bu filesi kurup sistemler eklesem normal sunucu açabilir miyim yoksa yapmam gereken düzeltmeler falan var mı ?

Geri