Whistle reis cd /home/AltyapiSf/share/ içinde bin dosyası yok nasıl bir yol izlemeliyim ?

bu işlemi yapamıyorum ?
klasör adı AltyapiSF olarak geçiyo sadece kodlar doğru ellemeyeydin keşke, küçük f ile yazınca bulsmıyo klasörü hepsi bu küçük büyük uyumuba dikkat et

Whistle reis cd /home/AltyapiSf/share/ içinde bin dosyası yok nasıl bir yol izlemeliyim ?
Github'a gereksiz dosyaların eklenmemesi için blackliste almıştım. O klasörü elle oluşturmanız gerekecek.

klasör adı AltyapiSF olarak geçiyo sadece kodlar doğru ellemeyeydin keşke, küçük f ile yazınca bulsmıyo klasörü hepsi bu küçük büyük uyumuba dikkat et
Karıştıranlar olduğu için konuyu güncelliyorum şimdi. :)

Önem Derecesi Kod Açıklama Proje Dosya Çizgi Gizleme Durumu
Hata C1083 içerme dosyası açılamıyor: 'd3d8.h': No such file or directory EffectLib A:\Dosyalar\AltyapiClient\Client\eterLib\StdAfx.h 23

ne yapmalıyım derleyemiyorum galiba dosya yolu seçmem gerekiyor ama nasıl nereyi ne şekil seçicem

Hata C1083 içerme dosyası açılamıyor: 'd3d8.h': No such file or directory EffectLib A:\Dosyalar\AltyapiClient\Client\eterLib\StdAfx.h 23

ne yapmalıyım derleyemiyorum galiba dosya yolu seçmem gerekiyor ama nasıl nereyi ne şekil seçicem
client source klasörüne gir, klasör içinde dosyayı arat konumunu öğren ondan sonra stdafx.h ta 23. satırdaki konumu düzelt. eğer yoksa internetten indir biyere at sonra konumu düzelt

Externleri çıkartın.
Eğer kurulum sizin için zorlayıcı ise videolu rehberlere bakabilirsiniz. Konuya ekledim.

Tamam dosya konumlarını tek tek seçtim derledi :) Ne illet bir iş ya :) Ama hata yapa yapa yapabilmek güzel bir duygu

Şükür kavuşturana diyor ve filese giriş yapabilmiş bulunmaktayım :)

Son düzenleme:
0424_225959.jpg

kanıt olarak eklenebilir

bide bu files txt mi navicattan ayarlıyoruz deme sakın eray admin

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Adsız.png

packtaki çoğu dosya eksik/bozuk. bu packları kullanmanız yararınıza olacaktır.

Son düzenleme:
Kurmanız gerekiyor

Kaynak kodları derledikten sonra bin klasörüne gidip kısayolları oluşturdunuz mu?

cd /home/AltyapiSF/share/bin
ln -s /home/AltyapiServer/Srcs/Server/game/game_r40020 game
ln -s /home/AltyapiServer/Srcs/Server/db/db_r400200 db

Hatanın tamamını görebilseydim iyiydi :(

Geri