MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files Hazır BSD & Client

Udmyde bütün derslerin sırası ile anlatımı bulunmakta ordan bakabilirsin.

Files konumu
> cd /home/AltyapiSF/
bunu şöyle değiştirmek istiyorum
> cd /main/
veya
> cd /sf/
nasıl bir yol çizmem gerekiyor yardımcı olurmusunuz?
her defasında AltyapiSF bunu yazmak sinirimi bozdu :)
Arkadaşın bilgisayarına bağlanıp gerekli bilgileri aktardım ve files konumunu değiştirdik. Hayırlı olsun :)

arkadaşlar oyunu kurdum ama oyunu açamıyorum nasıl açılıyor game dosyası yok heralde cd /usr/game yazıyorum dizine gitmiyor msql game dosyası kurulu değil mi nasıl açıcaz oyunu yardımcı olabilirmisiniz

arkadaşlar oyunu kurdum ama oyunu açamıyorum nasıl açılıyor game dosyası yok heralde cd /usr/game yazıyorum dizine gitmiyor msql game dosyası kurulu değil mi nasıl açıcaz oyunu yardımcı olabilirmisiniz
Home dizininde kurulu

Bu iki dosyayı nasıl kullanıp oyunu açacağım video serisinde hangi videoları izlemem gerekiyor

Sadece start ile oyunu başlatmak tam olarak ne demek yani virtual boxı puttyi nasıl kullanacağım ?

Bu iki dosyayı nasıl kullanıp oyunu açacağım video serisinde hangi videoları izlemem gerekiyor

Sadece start ile oyunu başlatmak tam olarak ne demek yani virtual boxı puttyi nasıl kullanacağım ?
Sıfırdan files geliştirme video serisini izledikten sonra elde edeceğiniz dosyalardır. Direkt olarak files geliştirmeye başlamak isteyenler için paylaşıldı. Bir önceki mesajımda hangi komutlar ile oyunu açabileceğiniz yazıyor.

MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files gerekli komutlar burada
"server filesin yönetimi" başlığından sonrasını okuyabilirsin

Geri