Uygulandı: MMO TUTKUNLARI Discord Kanalı

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Finnael

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
MMOTutkunlari forumu icin bir Discord kanali acilsa bence guzel olur. Sohbet veya gundelik hayat hakkinda sohbet falan etmek icin Discord gibi uygulamalar daha iyi oluyor kanimca.

Site ilk kurulduğu zamanlar site içi chat özelliği vardı ama beklediğim gibi sonuç vermemişti. Bi süre sonra tartışmalar olmuştu. Çook eski konulara baktıysanız bunla ilgili duyuruları görebilirsiniz. Buradan bakabilirsiniz: Chat Sistemi Hakkında

Discord yazılımı ise çok iyi gelişim sağladı. O zamanlar yoktu. :) Şuan için Casro2 serverine ait bir discord grubu mevcut. Dilerseniz bu kanala katılabilirsiniz. Forum için ayrı bir tane açma planı şuan için düşünmüyoruz ama bu talebinizi ekipçe düşüneceğiz. Zaten hali hazırda sitemizin sunduğu araçların işe yaradığını düşünüyorum.

Diğer arkadaşlar da önerilerini sunabilsin diye bu konuyu açık bırakıyorum

Ben discordun daha çok sohbet, muhabbet acisindan foruma göre daha iyi olacağını düşünüyorum. Insanlarin yardım aramak icin forumu kullanmaları çok daha doğru ve verimli olacaktır kanımca. Mesela metin2.dev yakın zaman da bir discord kanalı acti, ben özellikle üyelerin kaynasmasi açısindan discord kanalının açılmasının çok iyi bir karar olduğunu dusunuyorum.

İnsanlarla uğraşmak çok zordur. Forumda bile bazen çirkin olaylara denk geliyoruz. Bu yüzden benim bu konuda hala endişelerim var. Üzerinde detaylıca düşünmek gerekiyor. Şuan için Casro2 discord kanalını kullanabilirsiniz.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Güncelleme;
Forum için de discord serverini oluşturduk. Casro2 ve MMO Tutkunları ortak bir serverde bulundurma kararı aldık.
Bu linkten katılabilirsiniz:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Öneri kısmen kabul edilmiş ve konu kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri