MMO TUTKUNLARI Discord Kanalı | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
    Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz

MMO TUTKUNLARI Discord Kanalı

'Şikayet, İstek ve Öneri Odası' forumunda nef tarafından 23 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. nef

nef Aktif Üye Üye

16
    15
    300
    26 Şubat 2020
    ankara
    MMOTutkunlari forumu icin bir Discord kanali acilsa bence guzel olur. Sohbet veya gundelik hayat hakkinda sohbet falan etmek icin Discord gibi uygulamalar daha iyi oluyor kanimca.

Whistle bunu beğendi.
  2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 Görevlisi

5.916
    1.546
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Site ilk kurulduğu zamanlar site içi chat özelliği vardı ama beklediğim gibi sonuç vermemişti. Bi süre sonra tartışmalar olmuştu. Çook eski konulara baktıysanız bunla ilgili duyuruları görebilirsiniz. Buradan bakabilirsiniz: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

Discord yazılımı ise çok iyi gelişim sağladı. O zamanlar yoktu. :) Şuan için Casro2 serverine ait bir discord grubu mevcut. Dilerseniz bu kanala katılabilirsiniz. Forum için ayrı bir tane açma planı şuan için düşünmüyoruz ama bu talebinizi ekipçe düşüneceğiz. Zaten hali hazırda sitemizin sunduğu araçların işe yaradığını düşünüyorum.

Diğer arkadaşlar da önerilerini sunabilsin diye bu konuyu açık bırakıyorum

3. nef

nef Aktif Üye Üye

16
    15
    300
    26 Şubat 2020
    ankara
    Ben discordun daha çok sohbet, muhabbet acisindan foruma göre daha iyi olacağını düşünüyorum. Insanlarin yardım aramak icin forumu kullanmaları çok daha doğru ve verimli olacaktır kanımca. Mesela metin2.dev yakın zaman da bir discord kanalı acti, ben özellikle üyelerin kaynasmasi açısindan discord kanalının açılmasının çok iyi bir karar olduğunu dusunuyorum.

Whistle bunu beğendi.
  4. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 Görevlisi

5.916
    1.546
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    İnsanlarla uğraşmak çok zordur. Forumda bile bazen çirkin olaylara denk geliyoruz. Bu yüzden benim bu konuda hala endişelerim var. Üzerinde detaylıca düşünmek gerekiyor. Şuan için Casro2 discord kanalını kullanabilirsiniz.
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.