Server Files [ MİLAT 2 ] +4500 Online Premium Server Files Source Dosyaları ve Gerçekler

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Pose

Üye
Üye
Selamlar
Milat2 Direniş sunucumuz Mehmetcan Yalçınkaya adlı şahıs tarafından kapatıldı, şahıs sağda solda paramı almadım gibi itaflarda bulunuyormuş belirtmek isterizki bu hakkını fazlasıyla almıştır ( ), açgözlülükten paraya olan hırsından gözü dönmüş olup sözde biz onu takmıyormuşuz gibi davranıp kendi başına aldığı kararla oyuncularımızın emeklerini hiçe sayarak oyun dosyalarımıza saldırıda bulunmuştur. Bu yolda ne kadar yara alsakta en büyük her zaman içimizden çıktığı için bu durumdan dolayı tüm Milat2 ailesinden özür dilerim.

BU ŞAHISIN HİÇBİR ŞEYDEN ANLADIĞI YOKTUR SÜREKLİ BAŞKALARINDAN YARDIM ALARAK BİZİ OYALAMAYA ÇALIŞMIŞ 1 HAFTADA 2 TANE AKRABASI ÖLMÜŞ 2 HAFTADA 2 KERE KORONA OLMUŞ BİR VELETTİR!
PARA KONUSU AÇILDIĞINDADA ANASINI BABASINI HİÇE SAYAN BİR !

ŞUNUDA BELİRTMEK İSTERİMKİ GÜYA ORTAK OLDUĞUNU SÖYLEYİP DURUYOR MADEM ORTAKSIN NEDEN FİLESİN PARASINI PEŞİN ALIYORSUN?

Milat2 +4500 online üzerinde oynanmış olan oyun dosyalarımız sizlerle!
GÖRSELLER;

Screenshot_9.png

Screenshot_11.png

Screenshot_14.png

Screenshot_15.png

Screenshot_18.png

LİNK:

İMZA:
COMA POSE

Direnişten önceki yedeklerdir!

Kullanamdan önce yapmamnız gerekenler;

SOURCE CMD'İ GÖZDEN GEÇİRİN!
ssairr_ne_demis_item_ver
ssairr_ne_demis_efsun_ver BU KODLARI DEAKTİF EDİN!

*EFEKT GİZLEME SİSTEMİNİ KOMPLE KALDIRIN.

Oyun dosyalarında herhangi bir açık bulunmamaktadır.
NOT: OYUN AÇMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR YİNEDE CMD DOSYALARINI BAŞTAN TARASIN!
Ek olarakta Oyuncuların chat kısmından ( / ) şeklinde kod yazmasını C++'dan engelleyin.

Son düzenleme:
Oysaki o özürlü ile çalışma diye server bu kadar büyümeden söylemiştim. Sakalımız da var ama yine sözümüz dinlenmiyor.

Sansür var bir şey olmaz :cool:

Olsun hocam yine de çocuk falan denk gelir yakışmaz sildim :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri