Metin2'nin İlk Hali (Panel) | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Metin2'nin İlk Hali (Panel)

'Dosya Paylaşım - (Files, Panel, Model, Grafik)' forumunda aditus255 tarafından 11 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. aditus255

aditus255 Aktif Üye Üye

78
    34
    416
    29 Temmuz 2018
    Erkek
    Manisa
    Öncelikle Selamun Aleykum,
    Ben aDiTus255 bugün sizlere metin2 nin ilk zamanlarındaki halinin panelini paylaşacağım aslında paylaşmıyacaktım fakat bana yamuk yapmaya çalışan bir arkadaş olduğu için acımadım acımamda Allah affetse bile ben affetmem öyle biriyimdir. Sen kim oluyorsunda bana yahudi muamelesi yapıyorsun , kimsin sen kim kusura bakmayın arkadaşlar burada o arkadaşa gönderme yapıyorum görmezden gelin az önce yazdıklarımı sadece bu paylaşımın tadına varın ;)

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

Attığı paneli kurmadım kuranlar foto atarsa koyarım :)
    Kodlanmış olduğu dil : ASP​

murobbs bunu beğendi.
  2. murobbs

murobbs Normal Üye Üye

22
    3
    50
    31 Mart 2019
    Vermek istemiyorum
    Güzel konu:bigdance2:

3. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

5.060
    1.159
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    @aditus255 öncelikle şu konuya açıklık getirmek gerekiyor. Nedense konuyu görmedim daha önce. @murobbs yorum atınca fark ettim.
    Arkadaşlarınla aranda yaşadığın sorunlardan dolayı sırf intikam alma hırsı ile MMO Tutkunları'nı kullanmanı doğru bulmuyorum.

Tabi kimsenin paylaştığı şeyi karışmak haddime değil ama en azından aranızdaki kişisel olayları konu içine yazmanıza gerek yoktu. Direk paylaşıp geçebilirdiniz.

Birde konu içinde resim yok demişsiniz ben account.sql dosyasında şu siteyi buldum;
    xcyt2.com

panel bu şekilde mi gözüküyor?

4. aditus255

aditus255 Aktif Üye Üye

78
    34
    416
    29 Temmuz 2018
    Erkek
    Manisa
    yeah

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.