Çözüldü Metin2 - zırh ve silah parlama sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

tayfun5110191

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar üzerinde çalıştığım metin2 files de şöyle bir sorunla karşılaşıyorum ve günlerce uğraştığım halde sorunu çözemedim.Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

Resimlere geçmeden önce , sorunu şöyle kendi dilimden aktarmak istiyorum ;

Biliyorsunuz oyunda itemlerin seviyesi yani + ları arttıkça +7 +8 +9 parlamaları değişiyor.

Fakat bende şöyle bir sorun var , +9 Zırh parlamasını , Karakterin giydiği silah + kaçsa ona göre parlama efektini veriyor. Örneğin ; +9 Zehir Kılıcı giyili olarak karakterin üzerinde , ve ben +7 Siyah Çelik taktığım halde +7 olan siyah çelik +9 Parlıyor. Başka bir hesaba girip karakterin parlamalarını kontrol ettiğimde yani başka karakterden giriş yapıp diğer karakteri kontrol ettiğimde farklı bir parlama şeklini gösteriyor bana.

Şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

lQ9Mgk.png

+9 olan bütün zırhlarda , elimde silah takılı olmadığı halde elimde parıltı var.

VQ6kJV.png

+9 Kılıcı takıp , +2 Siyah Çelik taktığımda Siyah çelik +9 parıltı veriyor.

nb2Xqg.png

Dosya Eklentileri

• lQ9Mgk.png
    lQ9Mgk.png
    515,3 KB · Gösterim: 548
  • nb2Xqg.png
    nb2Xqg.png
    427,6 KB · Gösterim: 248
  • VQ6kJV.png
    VQ6kJV.png
    464,6 KB · Gösterim: 512
Çözüm
sıkıntı kalmadı sorunu çözdüm. kostüm parlatma sistemiyle çakışma yapmış , bu da zırhlara sıkıntı yaratmış. Fakat şuan farklı bir sorunum var onun üzerinde çabalıyorum. Yeni bir konu daha açacağım. Bu arada yorumun için teşekkür ederim.
Daha önce hiç pvp açmadım pvp ile uğraşmadım, ama bildiğim kadarıyla doku paketlerinde sorun oldabilir zırhın ve kılıçların dosyalarını servere yeninden eklersen düzelebilir.

player setting module. py den gereken ayarları yaptım başka serverden dosyalarıda aldım denedim fakat farklı sorunlarla karşılaşmaya başladım. Yorumun için teşekkür edeirm.

Silahtaki parlama efekti biraz farklı gibi. Ekstra olarak eklenen bi sistemden dolayı olabilir. Filesin yapımcısına sordunuz mu bu durumu?

sıkıntı kalmadı sorunu çözdüm. kostüm parlatma sistemiyle çakışma yapmış , bu da zırhlara sıkıntı yaratmış. Fakat şuan farklı bir sorunum var onun üzerinde çabalıyorum. Yeni bir konu daha açacağım. Bu arada yorumun için teşekkür ederim.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri