Yardım Metin2 Ünvan Sistemi Nasıl Eklenir?

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

azadbey

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, elimde Metin2 ünvan sistemine ait dosyalar var. Bunu nasıl oyuna eklerim. Yardımcı olabilecek var mı?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Konunun açılmasından bu yana 1 seneden fazla olduğu için kilitlenmiştir.. Bir önce ki mesaj da gereken öneri verilmiştir.

Somut olarak kesin çözüm olmadığı için konu öneki değiştirilmemiştir.
Elinizdeki dosyalarda nasıl ekleneceği yazmıyor mu?

Metin2 kaynak kodlarını kullandınız mı daha önce? Bu dosyaları build filan ediyorsun. Eğer böyle bir deneyiminiz yok ise ne yazık ki ekleyemezseniz. Size tavsiyem ilk önce 40k metin2 kaynak kodlarını elde etmeniz ve build yapmayı öğrenmeniz.

Metin2 kaynak kodlarını kullandınız mı daha önce? Bu dosyaları build filan ediyorsun. Eğer böyle bir deneyiminiz yok ise ne yazık ki ekleyemezseniz. Size tavsiyem ilk önce 40k metin2 kaynak kodlarını elde etmeniz ve build yapmayı öğrenmeniz.
Yok hocam hiç deneyimim yok sizin varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Ne yazık ki burada sadece çözüm için kullanıcıları yönlendiriyoruz. Bu tür şeyler çok ileriki aşamalar. Forum sitelerinde ve youtubeda dersler anlatılmış. Onları izleyerek biraz deneyim kazanın. Ondan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir. :)
Ben gene de konunuzu aktif tutuyorum eğer size birebir yardım etmek isteyen olursa mesaj atabilirler.

Konunun açılmasından bu yana 1 seneden fazla olduğu için kilitlenmiştir.. Bir önce ki mesaj da gereken öneri verilmiştir.

Somut olarak kesin çözüm olmadığı için konu öneki değiştirilmemiştir.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri