Martysama alt yapısı mı yoksa bu alt yapıyı mı önerirsiniz
Merhaba;
Bu altyapı Novaline sıfırdan başlanmış bir altyapıdır. İçinde belki 1 tane fix bile yoktur. MartySama'da daha çok fix vardır. Yaptığı fixlerin yanına fixme@ şeklinde yazar. Belirli sistemleri vardır. Altyapı olarak MartySama daha gelişmişdir.

Martysama alt yapısı mı yoksa bu alt yapıyı mı önerirsiniz
Videolarda da detaylıca tekrar tekrar bu durumu belirtmiştim. Bu rehber sıfırdan files oluşturmayı öğretme amacı ile hazırlandı. Kodlar vanilla halde olduğu için oyun türünüze göre düzenlemeleri yapmanız ve açıkları kapatmanız gerekiyor. Ben güvenlik açıklarıyla ilgili düzenlemeleri zaten anlatmıştım. Eğer yeni bölüm istediği olursa anlatırım...
Eğer vaktiniz kısıtlı ise Martysama altyapısını kullanabilirsiniz. Eğer vakit sorunu yoksa ve sistemi daha detaylı öğrenmek istiyorsanız bu rehber serisini izleyebilirsiniz. :)

Videolarda da detaylıca tekrar tekrar bu durumu belirtmiştim. Bu rehber sıfırdan files oluşturmayı öğretme amacı ile hazırlandı. Kodlar vanilla halde olduğu için oyun türünüze göre düzenlemeleri yapmanız ve açıkları kapatmanız gerekiyor. Ben güvenlik açıklarıyla ilgili düzenlemeleri zaten anlatmıştım. Eğer yeni bölüm istediği olursa anlatırım...
Eğer vaktiniz kısıtlı ise Martysama altyapısını kullanabilirsiniz. Eğer vakit sorunu yoksa ve sistemi daha detaylı öğrenmek istiyorsanız bu rehber serisini izleyebilirsiniz. :)
çok video varda üşendim hepsini izlemeye :)

item proto güncellemeside anlatacakmısınız

Başarılı bir konu olmuş gerçekten. Videoları izlerken keyif alıyorum. :) Sayenizde bir çok kişi açmış olduğunuz konuda herkes faydalanabiliçek. ;)

evet bende extern güncellemesinden keyif aldım güzel videolar gerçekten

Merhabalar bu işlerde yeniyim, bir şey soracağım 2.videonuzda sıfırdan FrBSD kuruyorsunuz ya sonrasında da paket kuruyorsunuz. Bilmediğim için kusura bakmayın simdi sizin paylaştığınız hazır vdi. dosyasını indirdiğimde paketlerde kurulumu oluyor. yoksa videodaki paket kurulumunuda yapmalımıyım acil dönüş yapar mısınız ? heves ettim.

Merhabalar bu işlerde yeniyim, bir şey soracağım 2.videonuzda sıfırdan FrBSD kuruyorsunuz ya sonrasında da paket kuruyorsunuz. Bilmediğim için kusura bakmayın simdi sizin paylaştığınız hazır vdi. dosyasını indirdiğimde paketlerde kurulumu oluyor. yoksa videodaki paket kurulumunuda yapmalımıyım acil dönüş yapar mısınız ? heves ettim.
Hazır vdi'de sadece MySQL kurulu. Kaynak kodlarını derlemek için gerekli olan paketleri baştan kurmanız gerekiyor. İyi çalışmalar dilerim. :)

Whistle adamsın. Server giremedik sırf sen yardım sever bir kardeşimsin diye uğraşıyorum. Vandan selamlar :)

Yahu herşey on numara gidiyordu whistle sonrasında novaline içine server dosyasını atarken su hatayı veriyor vituralbox;

Uygulamalada unknown software exception (0x8000003) özel durum 0x00007FF9EAEDB01F konumda oluştu.
Programı sonlandırmak için Tamam'a basın

Yardımcı olur musun? neden bu hatayı veriyor.

Bu hata hakkında bilgim yok. Videoda gösterdiğim şekilde ilerleyiniz

Whistle bey libcyrptopp.a no file directory hatası alıyorum video eksiksiz yapmama rağmen nasıl çözebilirim.?

Geri