1>libjpeg-9dMT.lib(jerror.obj) : /GL ile derlenmiş MSIL .netmodule veya modül bulundu; bağlantı /LTCG ile yeniden başlatılıyor; bağlayıcı performansını artırmak için bağlantı komut satırına /LTCG ekleyin
1>LIBCMT.lib(initializers.obj) : warning LNK4098: defaultlib 'msvcrt.lib' diğer kitaplıkların kullanımı ile çakışıyor; /NODEFAULTLIB:library kullanın
1>eterBase.lib(lzo.obj) : error LNK2001: çözümlenmemiş dış sembol ___lzo_init_v2
1>msvcrt.lib(chandler4gs.obj) : error LNK2001: çözümlenmemiş dış sembol __except_handler4_common
1>Release\metin2client.exe : fatal error LNK1120: 2 çözümlenmemiş dışlar
1>"UserInterface_VC90.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
========== Oluşturma: 0 başarılı, 1 başarısız, 15 güncel, 0 atlandı ==========

Saatlerdir Uğraşıyorum Sorunu Bulamadım Lütfen Yardımcı Olun. @Whistle

Dosyanın içerisine iyi bakın içinde hepsi

SYSERR: Apr 20 03:13:55 :: socket_connect: HOST 127.0.0.1:15200, could not connect.diğer hatayı çözdüm ama auth baslatırken bu hatayla karşıalısıyorum ve durmadan refushed connect diyor

Yok videoda en son kapattın diye kill -9 rakam yazıp kapatmıştım o yüzden mi oldu acaba, yemin ediyorum acayip zevk alarak ilerliyordum. Ramazan ayında da tadı bir başka dostum. Öncelikle emeğine sağlık, ben şöyle yaptım ./db & sleep 5 sonra onu kapattım kill -9 ile sonra sen auth dosyalarına geçincede ./auth & slep 5 deyip açtım ama connect refushed diyip devam ediyor. Bu mysql açık olmamasından ötürü mü? Yeniyim bu konuda biliyorum basit bir şey kesinde işte bilmeyince cahillik

Evet ondan kaynaklı olma ihtimali olabilir yine de log kayıtlarını incelemek gerek. Mysql'a ulaşmak için mysql -u komutunu girebilirsiniz.
Ayrıca olumlu yorumlarınız içinde teşekkür ederim :)

Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock'

./db & sleep 5 yazdığımda da log olarak şu yazı cıkıyor şuan mysql bağlanamıyorum

Log Offmysql_real_connect: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (

Mysql Çalıştırdığımda bu hatayı veriyor. Anlamadım gitti MYSQL açılmıyor. nedeni nedir ne yapmalıyım dostum

Son düzenleme:
Freebsd 9.3 mü kullanıyorsunuz? Veritabanını sql olarak okutunuz. Benzer hata ile karşılaşanlar bu şekilde çözebildi. Bu konudaki yorumlarda mevcut..

Videoda sizdeki hatalar bende çıkmadı siz sizeX yazdınzı ama bende aşağıdaki hata çıkıyor anlamadım ? yardımcı olur musun whistle

Önem Derecesi Kod Açıklama Proje Dosya Çizgi Gizleme Durumu
Hata C1083 içerme dosyası açılamıyor: 'libjpeg-6b/jpeglib.h': No such file or directory eterlib C:\Users\Oztrk\Desktop\ClientSource\Client\EterLib\JpegFile.cpp 7

Videoda sizdeki hatalar bende çıkmadı siz sizeX yazdınzı ama bende aşağıdaki hata çıkıyor anlamadım ? yardımcı olur musun whistle

Önem Derecesi Kod Açıklama Proje Dosya Çizgi Gizleme Durumu
Hata C1083 içerme dosyası açılamıyor: 'libjpeg-6b/jpeglib.h': No such file or directory eterlib C:\Users\Oztrk\Desktop\ClientSource\Client\EterLib\JpegFile.cpp 7
libjpeg-6b diyor sen 9 yükselttin dimi bir yerde eksik yapmışsın

Vallaha videoda anlatılan herşeyi harfiyen uyguladım atladığım yer olduğunu düşünmüyorum. bir dosya düzenledim ordada "9d" olarak düzelttim. sonra libjpeg-9dMTD ve libjpegMT olarak da derledim attım. şuan ne düzelticem anlamadım. Whistle dostum afk sanırım.

Geri