Metin2 Sabit İP dısardan oyuncu sokma ve kurulumu videolu anlatım | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Metin2 Sabit İP dısardan oyuncu sokma ve kurulumu videolu anlatım

'Genel' forumunda soonx tarafından 11 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. soonx

soonx Normal Üye Üye

1
    0
    38
    4 Haziran 2019
    Erkek
    ISTANBUL
    slm şimdi sizlere bugüne kadar vituralbox
    sabit ip files kurma videoların hepsinin
    çöp oldugunu eksik bilgilerle post kasmak için
    onca şeyin yalan oldugunu gordüm ve buna istinaden
    sizlere kesin ve net olarak bu videoda sabit ip server
    kurmayı anlatıcam yaptıklarımı harifyen yaparsanız
    kesinlikle başarılı bir şekilde kurulum yapabileceksiniz

gerekli olan turk telekomdan alınacak sabit ip.
    bunu almanız şart. yoksa kurulum olmaz

frebsd 10,0 yada 9,2 ındirin ben dev .kullandım

herhangi bir metin2 files olur fark etmez

şimdi gecelim kuruluma

oncelikle izleyin ve yapın

videolar sırasıyla izleyin

Not : port acarken makinanınzın 192,168,1,20 yada sizin neyse once onu sabitleyin sonra bu ıp vererek potlarınızı acın diyer herseyi videoda izlediginiz yapın sadece bu konunun videosunu cekmedim gerek olursa ceker yuklerim

son duzeltme modem nat kısnına pportları acıp bilgisayar ag paylaşım ayarlarını yaptıgımız yere bu port ların ıpsını deyı1 statık ıp adresini yazıcaksınız ve 1 tcp 1 udp olarak acacaksınız ve ındırdıgınız fılesın hem pack root ıcındekı ch1 port 13000 ıse oyun game dosyasıda daki config portlarıda aynı olmalı ..

panel icin bu siteden host acabilirsiniz Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

ben actım ( pusum.eu5.org )beleş olarak su anda aktif kullanıyorum,

kullandıgım filesi isteyen olursa ozelden pm atabılır link verebilirim

bir cok bılısım sırketıne para verıyorsunuz oysakı ıyı bır makıne ıle 500 onlınelı 1 pvp kurabılrsınız ..

rep fılan ıstemıyorum reklama gerek yok benımde buna ıhtıyacım yok ıyı forumlar

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.