Metin2 PvP NPC Sabitleme ve Silmek | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Metin2 PvP NPC Sabitleme ve Silmek

'Rehberler' forumunda Whistle tarafından 9 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.666
    998
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Ruhsuz
    Bu rehberimizde npc sabitleyip silmeyi gösterdim. Herhangi bir sorun olursa bu konu altında bildirebilirsiniz.

Not: İşlem yapmadan önce yedek alınız.
    Keyifli forumlar.

Son düzenleme: 21 Mart 2014
  2. arifkaygısız

arifkaygısız Aktif Üye Üye

105
    44
    436
    2 Kasım 2011
    Erkek
    Makine
    İstanbul
    Adınız ve Soyadınız:
    Arif KAYGISIZ
    Ruh Haliniz:
    Utangac
    Takımınız:
    Fenerbahce
    Teşekürler ben navigattan direk siliyomuşum :)

3. Awaken

Awaken Üye Üye

20
    7
    20
    27 Ocak 2019
    İstanbul
    Adınız ve Soyadınız:
    Muhammed Hangül
    Ruh Haliniz:
    Acimasiz
    Takımınız:
    Galatasaray
    Kardeşim bu kadar uğraşmadan direk Filezilladan girip /usr/game/share/locale/turkey/map/metin2_map_a1 açarak Npc.txt dosyasını açıp oradan düzenleyip ekleme yapabiliriz biliyormusun bilmiyorum ama böyle daha kolay ve hızlı uğraşma gerekmez.

Whistle bunu beğendi.
  4. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.666
    998
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Ruhsuz
    Dediğiniz yöntem daha iyi. Videoyu çekerken neden ssh terminalinden düzenleme yaptım bilmiyorum. Belkide ssh üzerinden dosyaları düzenlemeyi de göstermek için böyle çekmiş olabilirim. :)

İlk çektiğim videolardan birisiydi galiba. Müsahit zamanda güncellemeyi düşünüyorum.

Vaay 2013 yılının videosu. :D

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.