Metin2 Packları Ve Packların Işlevleri | MMO Tutkunları
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

  Duyuruyu Kapat
 3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz

Metin2 Packları Ve Packların Işlevleri

'Metin2 Private Serverlar Genel' forumunda Whistle tarafından 20 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

 1. Whistle

  Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

  5.289
  1.298
  1.971
  30 Ekim 2011
  Erkek
  Öğrenci
  Samsun
  1-) Locale_tr: GM Logosunu değiştirebilirsiniz, oyuna giriş ekranını ve karakter seçme ekranını değiştirebilirsiniz, yeni item veya slot eklediğiniz zaman itemin özelliklerinin görünmesi için item_proto'yu, slot'un isminin görünmesi için mob_proto'yu editleyebilirsiniz, ayrıca item'in ikonunun görünmesi için item_list'i editleyebilirsiniz, oyuna yeni girdiğinizde veya bir yere ışınlandığınızda hangi haritada olduğunuz yazıyı değiştirebilirsiniz, oyundaki yazı stilini ve boyutunu değiştirebilirsiniz, istediğiniz kelimleri yasaklarsınız, karakter bilgilerini değiştirebilirsiniz(Karakter seçerken yanda karakter bilgilerinin bulunduğu bölümü), bayrak bilgilerini değiştirebilirsiniz(Bayrak seçerken yanda bayrak bilgilerinin bulunduğu bölümü), oyun içindeki yazıları değiştirebilirsiniz(Bağırma,Kahraman,Zalim...)

  2-) NPC/NPC2: Bu packta npc ler ve binekler bulunur.Bazılarında slotlarda bulunabilir(Servere göre değişen birşey).Bunlar dışında npc lerin 3D görünümleri,hareketleri vesayire bulunur.

  3-) Item: Bu bölümde oyundaki kılıçlar,yaylar,yelpazeler,çanlar,bıçaklar bulunur.

  4-) Icon: İtemlerin envanterdeki görüntüleri bulunur.

  5-) Monster/Monster2: Bu packta da slotlar bulunur(yaratıklar), hareketleri, onları öldürdüğünüz zaman öldükleri haller vs.

  6-) Root: Serverinize giriş yapabilmek IP'lerin ayarlanması gereken packtır.Yeni kanal ekleyebilirsiniz(CH), yeni mob eklediğiniz zaman root'un içindeki npclist'i editlemeniz gerekir, yeni zırh veya saç stili eklediğiniz zaman karakter dosyalarının editlenmesi gerekir.

  7-) Zone: Bu packta objeler,evler,heykeller bulunur.

  8.) BGM: Oyun içi müziklerin bulunduğu bölümdür.

  9-) PC/PC2: Bu packta karakterlerin tüm zırhları, saç stilleri, duruş şekillerini, yüzleri bulunur.Ayrıca atlarla ilgili birkaç şeyde vardır.Atın üstünde vurmaları, koşarken nasıl şekil almaları vs.

  10-) Outdoor: Outdoor ile başlayan birçok pack dosyası mevcuttur.Bu packlarda harita/lar bulunur.

  11-) Guild: Bazı binalar bulunur.Lonca ocakları vs. vs.

  12-) Tree: Ağaçların bulunduğuu packtır.

  13-) uiloading: Oyuna girerken yüklenen alandakı resimleri içeren packtır.

  14-) Sound: Oyundaki sesleri içeren packtır.Örneğin hayvanların vs. vs.

  15-) Property: Evler, nesneler, objeler vs. vs. tarzında şeyler bulunur.

  16-) Textureset: Köylere objelerin yerlerini, bölgelerini gösteren packtır.

  17-) uiscript: Root'la oldukça benzemektedir.Düello yollamayı, PM yollamayı vs. vs. buradan ayarlayabilirsiniz.


  * Index *: Bu bir pack değildir, burada packta bulunan tüm dosyaların isimleri bulunur.Yeni bir pack oluşturursanız bu dosyaya yeni packın ismini eklemeni gerekir.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.