Metin2 MakePack Nasıl Arşivlenir?

Bu konu sadece foxfs packları kapatmak için. Pack yapısını foxfs'ye çevirmeyle ilgili değil. Eğer kod bilginiz varsa foxfs kullanan fileslere bakarak uyarlayabilirsiniz. Eğer üşenmezsem bir gün bende anlatımını yapabilirim :D
Özür dilerim birbiriyle alakalıdır diye yazayım dedim inceleyeceğim şimdi kod yapılarını

Sen olmasan bu kadar şeyi nasıl öğrenecektik... Müthiş içerikler, müthiş anlatım ! Eline, ağzına sağlık @Whistle !

Son düzenleme:
Her mesajın sağ altında beğen butonu mevcut. Bakın sizin yorumunuzu beğeniyim.
Hocam merhabalar. start.bat çalıştırıp root yazıyorum pencere kapanıyor. Packlenmiyor nasıl çözebiliriz? binary klasörü de açtım PropertyGen çalıştırınca da invalid file hatası alıyorum. (Klasörlerin arasında boşluk da yok)

peki metin2 indexli olan pack yapısını foxfs e nasıl çevirebiliriz fikri olan var mı yani eix epk uzantılı packleri pack açıcı ile açık hale getirip python ile tekrar kapatarak bu pack yapısını cliente nasıl okutabiliriz umarım anlatabilmişimdir

peki metin2 indexli olan pack yapısını foxfs e nasıl çevirebiliriz fikri olan var mı yani eix epk uzantılı packleri pack açıcı ile açık hale getirip python ile tekrar kapatarak bu pack yapısını cliente nasıl okutabiliriz umarım anlatabilmişimdir
Onun için client güncellemesini yaparken foxfs liblerini ve kodlarını da eklemek gerekiyor sanırım. Ben yapmıştım build aldım ama aldığım buildle oyuna giriş yapamadım. Detaylı bir anlatım da yok bulamadım hiçbir yerde.

Geri