@kıgazan değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Eğitim serisini üniversiteye hazırlığım ve açacağım server için panel kodlamaya başladığım için her gün seri çekip atacak kadar vaktim olmuyor ne yazık ki.
Şuan. 4. Ünite'nin çekimlerine başladım. 6. ve 7. üniteler için daha çok vakit alabiliyor.
4. Ünite planlandığından daha uzun sürecek ne yazık ki.

Pythona gelirsek. Zaten en büyük sorun bu. 6. ve 7. ünite videoları gelene kadar size tavsiyem python temellerini bi öğrenin. Ondan sonra forumlarda insanların yaptığı sistemleri indirin onları ekleyip çıkarın. Sonra o sistemlerden yola çıkarak kendiniz yeni sistemler yapın. Dilerseniz mevcut bir sistemde ufak tefek değişiklikler de yapabilirsiniz.

Eğitim serimde python temellerini ufak bir şekilde anlatacağım. (İşin ilginç tarafı ben python temeline pek bakmadım. :D Php'deki bilgimi kolaylıkla pythona uyarladım. Ama gene benimde temelde çok eksiğim var.)
Temelleri anlattıktan sonra oyunun python yapısını inceleyeceğiz. Hatta client - py ilişkisi de buna dahil. Metin2 python fonksiyonlarını da detaylı anlatacağım. Eğitim serisinin daha da ilerisinde clientten python fonksiyonu eklemeyi bile anlatabilirim. ^_^

İlginiz için size tekrardan çok teşekkür ederim. Eğitim serisine bu denli ilgi gösterilmesini gördükçe bu işe iyi ki kalkışmışım diyorum.

Bütün videolarini izledim anlatim tarzin ve detayli anlatman cok iyi basarilisin devami gelirse konular tamamlaninca ihtiyacı olan arkadaslara faydali olacağını düşünüyorum

Kendimi test etmek istiyorum ama pdf dosyalarımıdır nedir işte o dosyalar yok (^_^)

Merhaba arkadaşlar öncelikle Metin2 sisteminde çok yeniyim sistemime "frozenfilesv5" kurumumu yaptım tüm kanalların hatasız çalışmasını sağladım. Sistemin kullanıcı tarafındaki dosyalarını bulamadım yardımlarınızı rica ederim

Merhaba arkadaşlar öncelikle Metin2 sisteminde çok yeniyim sistemime "frozenfilesv5" kurumumu yaptım tüm kanalların hatasız çalışmasını sağladım. Sistemin kullanıcı tarafındaki dosyalarını bulamadım yardımlarınızı rica ederim

Turkmmo forumunda paylaşılmıştı o. Başka yerde var mı bilmiyorum.

Konu içeriği düzenlendi;
Konuya eklenenler şu şekildedir. Artık konu altından forumda yazılı olarak benim tarafımdan açılmış rehberlerin listesini göreceksiniz. Ayretten benim tarafından doğruluğu kanıtlanmış olan üyelerin açmış olduğu rehberlerin linkleri de konuya eklenmiştir.

Benim Yaptığım Videolu Eğitim Serisine Ek Olarak Yazılı Rehberler;
MMO Tutkunları Üyelerinin Açmış Olduğu Rehber Konuları;

4. üniteye giriş videosu eklenmiştir. Aradan baya bir zaman geçti. Bu konuda özür dilerim. Zamanım yettiğince bu konuda belirtilen tüm konuları anlatmaya çalışacağım. Destekleyen arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler. :)

4. üniteye giriş videosu eklenmiştir. Aradan baya bir zaman geçti. Bu konuda özür dilerim. Zamanım yettiğince bu konuda belirtilen tüm konuları anlatmaya çalışacağım. Destekleyen arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler. :)
Eyvallah eray adminim bunu baya süredir bekliyordum :)
Umarım devamı gelir bu videolarının ;)
<3 <3

Geri