Metin2 Geliştirici Eğitimi Serisinde Kullandığım Files

Öncelikle emeğiniz için teşekkür ediyorum. Sorunsuz kurulumu yaparak oyunu açtım. Ancak şöyle bir sorun var, bir köyden bir yere ışınlanırken (yüzükle olması farketmiyor) orada takılıyor. Exeyi kapatıp açıp tekrar login olunca ışınlanılan yerde başlayabiliyorsunuz. Bunun bir çözümü var mı ?

mysql kurdum fakat şifresi nedir ERROR 2002 (HY000): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (61)
@Whistle

MySQL şifresi değişmiyor. MySQL'u baştan kurunuz ve .sql ile yükleyiniz.

MySQL şifresi değişmiyor. MySQL'u baştan kurunuz ve .sql ile yükleyiniz.
merhaba rehber serisinin 5.videosundayım aynı sorunu aldım mysql'ı tekrar kurdugum zaman 0 dan mı yapmam gerekecek her şeyi ?

''ERROR 2002 (HY000): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (61)''

merhaba rehber serisinin 5.videosundayım aynı sorunu aldım mysql'ı tekrar kurdugum zaman 0 dan mı yapmam gerekecek her şeyi ?

''ERROR 2002 (HY000): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (61)''
Sorularınızı soru cevap kısmından sorunuz lütfen bir daha ki seferlerde. Eğet sıfırdan BSD oluşturduysan mysql yüklemen gerekli. Mysql yüklü giremiyorum diyorsan sil tekrar yükle

Her şeyi harfiyen yaptım ama sh baslat.sh yaparken ./db ./auth ./channel1 gibi dosyaları bulamadığını söylüyor nasıl düzeltebilirim?

Her şeyi harfiyen yaptım ama sh baslat.sh yaparken ./db ./auth ./channel1 gibi dosyaları bulamadığını söylüyor nasıl düzeltebilirim?
build ettiğin game ve db dosyalarının yetkilerini 777 yapmayı deneyebilirsin veya kısayoldaki isim ile game db build edilen isim uyuşmuyor olabilir

build ettiğin dizine gidip game ve db dosyalarına sağ tıkla dosya izinleri de 777 yaz
Düzelmedi maalesef allta ki gibi hatalar vermeye devam ediyor

2.png
1.png

Discord üzerinden ekleyin MEKA#3706

Bu dosyalar navicat şifrenizi değiştirmiyor. Kendiniz hangi şifreyi belirlediyseniz onla giriş yapın. Bir de bu konu baya eski. Güncel olarak paylaştığım şu filesi kurabilirsiniz.
MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files

connect: Connection refused hatası alanlar oku-db.txt içerisindeki
CREATE USER 'mt2'@'localhost' IDENTIFIED BY 'mt2sifre'; bu kısmı eklemeden diğer işlemleri yapsınlar şuan kurdum giriş yaptım

Geri