Metin2 Geliştirici Eğitimi Serisi Udemy'de Yayınlanmıştır

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
1
Merhaba arkadaşlar,
2016'nın sonbahar mevsiminde çılgınca bi karar vererek Metin2 Geliştirici Eğitimi videosu serisi yayınlamaya karar vermiştim. Metin2 Geliştirici Eğitimi Video Serisi 'ni ilk başlarda hazırlarken bu kadar çok kişinin ilgisini çekeceğini düşünmüyordum. Sizlerin ilgisi ve desteği sayesinde elimden geldiğince detaylı bi şekilde seriyi devam ettirdim. Şu ana kadar anlattıklarımız çok az kalır. Daha anlatılacak bir sürü şey var.

Youtube videoları altında eğitim serisini Udemy'de yayınlamamı isteyenler olmuştu. Bende eğitim serisini Udemy'e geçirip eski bölümleri yeniden çektim. (1. ünite, 2. ünite vs) Konu akış şemalarını baştan yapılandırdım. Her ders videosunda gerekli dosyaları indirmek için bağlantılar ekledim. Udemy'nin sunduğu araçlar sayesinde eğitim serisini Youtube'dan daha iyi organize edebiliyorum.

Udemy Kursu: Online Oyun Geliştirme Eğitimi (MMORPG)

Udemy kursu ile şu ayrıcalıklara sahip olabileceksiniz.
  • Sadece udemy'e özel ek videolar.
  • 1 ve 2. ve 3. ünitenin yenilenmiş hali.
  • Yeni ders videolarına erkenden erişim.
  • Öğrendiklerini ölçmek için testler

Ben şu ana kadar gerek yorumlarıyla, gerek beğenileri ile gerekse eleştirileri ile seriye destek veren herkese çok teşekkür ederim. Sizler ilgi göstermeye devam ettiğiniz sürece yeni ders videoları gelecektir.

Hoşbuldum :)
Aslında merak ettiğim bir konu var.
32x32 lik butonları baştan tasarlama ile ilgili bir video olabilir mesela efsun botu butonunu kendimiz tasarlayabiliriz :) Hani sırf bunun için photoshop ve illustrator eğitimlerine bakmayı düşünüyordum benim içinde faydalı olur :)

Bunu mevcut seriye eklersem konu akışı bozulabilir. Sıfırdan buton tasarlamak tamamen grafik işine giriyor ve tavisyem photoshop ve illustrator eğitimlerine bakmanız.

Bu konuyla ilgili seriye şunu dahil edebilirim. Yeni yaptığımız buton tasarımlarını oyuna eklemeyi

Serinin güncel kalması için 1. ve 2. ünite videoları baştan çekilip yüklenmiştir.

Bazı ünitelerin ucu açık olmadığı için onlar bitti fakat 3, 4. ve 5. ünitelere yeni içerikler ekleyebilirim.
Eğer güncellenmesi gereken dersler olursa onları da güncelliyorum. Şu an için her şey güncel.

Geri