Çözüldü Metin2 Cython Yardım

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Sercios

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba files kurdum fakat packını kapatamıyorum cython dediler martysama eğitim videolarına baktım fakat tam anlayamadım bu dosyaların içerisindekileri çözmeme yardım edebilecek birisi var mı
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Ben baktım fakat burdaki dosyalar farklı bir şekilde yapılmış yenilik getirdikleri için çözemedim 4 saat boyunca çözmeye çalıştım mantığını dosyalar c oluyor c++ pyxd lib yapamadım

İnceledim şimdi değişmiş baya. conv dosyası içerisinde .py dosyalarının derlenmesi için kod bulunuyor.
Bilgisayarınızda Python kurulu ise root_process.py dosyasını çalıştırmayı deneyin.

denedim fakat root_process.py tek başına işe yaramadı o py dosyasını inceledim başlattım olmadı genelde 2 py başlatılarak işlem yapılıyor o dosyalarda cython py mi ne py sürükleyince c oluyor

preprocess.py + root_process.py aynı anda çalıştırdığımda hata veriyor bu ikili olabilir diye düşündüm tüm py dosyalarını denedim kombinasyon gerekli sanırım

Filesi paylaşan kişiye bu soruyu sordunuz mu? Belki başka yerde dosyalar vardır

videoyu defalarca izledim en baştada belirttim bendeki dosyaların sistemi farklı saçma sapan kombinasyonları var ara sıra c++ pyxd oluşturuyor ama o kadar sistemi çözmek mesele

live:1fc0f59de80932fc skypedan bu kişiye ulaşın eskiden paylaşmıştı bu konuyla ilgili bilgiler ama şimdi bulamadım ona bi sorun isterseniz

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri