Metin2 2015 5.ci Karakter [kurt Adam]

Kyknos

Mutsuz
Emekli Üye
Editör
Ben biraz özentilik var diye düşünüyorum çünkü knight online server birleştigi zaman bunlarda birleştirdi 4-5 ay sonra knight online 5.ci sınıf olan porkiyi koydu canavar gibi bir yaratık bunlarda kurt adamı koydu :)
Düşünceleri size bırakıyorum
2015 Tarihinde kurt adam sizlerle

M2’ye Yeni Karakter Geliyor!

Yılların eskitemediği Gameforge oyunu Metin2’ye büyük bir patch geliyor. Bu güncelleme paketiyle birlikte M2’ye grafiklerden tutun da, optimizasyon, sınıflar arası denge ve daha birçok ekstra yenilik de kazandırılıyor! Bunların başında da elbette ki hiç kuşkusuz 5. karakter Lycan var! Yalnız sorun şu ki oyuncular ilk etapta hayli bocalayacaklar. Çünkü 5. karakter demek, bütün dengelerin değişeceği anlamına geliyor. Anlayacağınız efsunlar, silahlar, takılar, eşyalar-item’lar baştan aşağıya yeniden dizilecek.

Bir şey kapıyı mı çalıyor? / Ninja & Savaşçı 6. Beceri…

Gameforge Metin2’nin sitesinde 24 Ekim tarihinde; koyu gri-siyah karışımı fontun ortasında 3 keskin bıçaklı bir pençe görseli paylaşıldı. Resmin açıklamasında da “Bir şey kapıyı parçalıyor…” yazıyordu. Oyuncular ilk etapta bunu haliyle Metin3’ün duyurusu zannettiler. Ama M2’nin sitesindeki resmin altına 29 Ekim itibariyle yeni bir ekleme yapıldı: “Kim korkar hain kurttan?” Ve onun da hemen altında kurdun görseliyle birlikte yeni karakter Lycan’ın duyursu yapıldı! Lycan için bir başlangıç haritası, Savaşçı ve Ninja için de 6. beceri açılacak, oyuna eklenecek. Metin2’nin bu büyük güncellemesi 2015 yılında gelecek!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Geri