Yardım Metin Taşlarından düşen itemleri silme

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

clotho123

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
İyi günler ben Filezilla cahili bir pvp sahibiyim. Pvp serverım da bir takım sorunlar var bunları izniniz ile şöyle açıklayayım;
- Metin Jeon-un gibi yüksek seviyeli metin moblarından potlar düşüyor
- Aynı seviyelerde ki metinler de her karakterin çelik zırhlarını eklemek istiyorum bir alt sınıf zırhlarını silip.
- Aynı şekilde metinlere ruh taşı da eklemek istiyorum.
- Boss sandıklarında ki gereksiz potları silip yerlerine tecrübe yüzüğü, zehir, çelikler ve otlar eklemek istiyorum.

Rica ediyorum yardım edin gerekirse dosyaları atabilirim eğer bana yardım edebilecek birisi varsa. Çok teşekkür ederim son olarak site kurallarını ihlal ettiysem affola.

Hoş geldiniz. :)
Sorduğunuz tüm sorular temel düzenlemelerle alakalı şeyler. Mesela 1, 2 ve 3. soru için mob_drop_item.txt düzenlemeyi bilmeniz gerekiyor.
4. soru içinde special_item_group.txt düzenlemeyi bilmeniz gerekiyor.

Temel düzenlemeleri içeren bi rehber serim vardı benim.
Metin2 Geliştirici Eğitimi Video Serisi bu konuda konu başlıkları bulunmakta. Öğrenmek istediğiniz şeylerle ilgili konu başlıklarına tıklayarak videolu anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Hızlı cevabınız için teşekkür ederim lakin ola ki seriye rağmen yapamazsam veyahut dosyam eksikse vesaire size dosyayı yollasam yardımcı olabilir misiniz?

Bu konuda sorduğunuz sorularla ilgili takıldığınız veya anlamadığınız yerler olursa tabii ki de sorabilirsiniz. :)

Geri