Merhaba Ben Mustafa Bayraktar

MBayraktar

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Ben, Mustafa Bayraktar
20 Yaşındayım.
Foruma yeni geldim.
Forumda Bulunma Nedenim : Ben forumları sevdiğim için sürekli forumlarda aktif olurum. Fakat daha önceki görev aldığım forumlarda adminler ilgisiz veya yönetim kendi arasında ilişkilendirme - dışlama gibi şeyler yapıyorlardı. O forumları bıraktım. Gezinirken burayı buldum, tasarımı ve üyeler arası ilişki olarak hoş gördüm ve burdayım Artık.
Metin2 alanında uzmanlığım var.
Forumda sabah saatleri yerine akşam 7 'den sonra aktif oluyorum hafta içleri, hafta sonları genellikle tüm gün açığımdır.
Ziraat bankasında çalışmaktayım.
Metin2 alanında herhangi bir sorununuz veya merak ettiğiniz bir konu olursa sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Admin'lerden çok özür diliyorum. Foruma gelir gelmez hızlı konu açarak girdim. Tanışma kısmını Unuttuydum.

Herkese iyi forumlar..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
@MBayraktar isminizle hitap etmek gerekirse Mustafa bey, forumumuzda öncelik üyeler arası ilişkidir. Burada kimse birbiriyle yarış halinde değildir. Yani birbirinizi düşürmeye çalışmak anca kendi lehinize olur. Özellikle bakıyorum ki cümle yazma konusunda bi alışkanlığınız var. Önce onları düzeltelim.

1. Noktalama kurallarına uyulmalı. Cümleye büyük harfle başlanıp . (nokta) ile sonlandırılmalıdır.
  2. Deneme Cümle, her kelimenin başını büyük yapmayınız. Onun yerine "Deneme cümle" gibi yazınız.
  3. Konular içindeki düzene çok dikkat ediniz. İçeriği düzgün olmayan ve noktalama işaretlerine uyulmayan konuların forumumuz ne bir yararı vardır nede kullanıcılar arasında sıcak karşılanır. Okunurluğa önem verilmeli.
Bu yukarıdaki 3 maddeye özellikle uyarsanız forumumuza hoş geldiniz. Yabancı olduğunuz için mesajlarınızı düzenliyorum sürekli. Fakat artık öğrendiğinize göre bu hatayı yapmazsınız. Eğer bi hata yaptığınızı düşünüyorsanız açtığınız konu veya yorumu düzenleyerek o hataları düzeltebilirsiniz. Forumumuzdaki atılan yorumlardaki sahtekarlığı engellemek için 30dk düzenleme izini verilmektedir. Yani açtığınız konu ve mesajı 30dk içinde düzenleme yetkiniz vardır. 30 dkyı geçmiş konu ve mesajı düzenleyemezsiniz. Eğer acil bi düzenleme gerekiyorsa yönetime bildir butonunu kullanarak bildirebilirsiniz.

Foruma hoş geldiniz.

@MBayraktar isminizle hitap etmek gerekirse Mustafa bey, forumumuzda öncelik üyeler arası ilişkidir. Burada kimse birbiriyle yarış halinde değildir. Yani birbirinizi düşürmeye çalışmak anca kendi lehinize olur. Özellikle bakıyorum ki cümle yazma konusunda bi alışkanlığınız var. Önce onları düzeltelim.

1. Noktalama kurallarına uyulmalı. Cümleye büyük harfle başlanıp . (nokta) ile sonlandırılmalıdır.
  2. Deneme Cümle, her kelimenin başını büyük yapmayınız. Onun yerine "Deneme cümle" gibi yazınız.
  3. Konular içindeki düzene çok dikkat ediniz. İçeriği düzgün olmayan ve noktalama işaretlerine uyulmayan konuların forumumuz ne bir yararı vardır nede kullanıcılar arasında sıcak karşılanır. Okunurluğa önem verilmeli.
Bu yukarıdaki 3 maddeye özellikle uyarsanız forumumuza hoş geldiniz. Yabancı olduğunuz için mesajlarınızı düzenliyorum sürekli. Fakat artık öğrendiğinize göre bu hatayı yapmazsınız. Eğer bi hata yaptığınızı düşünüyorsanız açtığınız konu veya yorumu düzenleyerek o hataları düzeltebilirsiniz. Forumumuzdaki atılan yorumlardaki sahtekarlığı engellemek için 30dk düzenleme izini verilmektedir. Yani açtığınız konu ve mesajı 30dk içinde düzenleme yetkiniz vardır. 30 dkyı geçmiş konu ve mesajı düzenleyemezsiniz. Eğer acil bi düzenleme gerekiyorsa yönetime bildir butonunu kullanarak bildirebilirsiniz.

Foruma hoş geldiniz.
Tamam çok teşekkür ederim. Kurallara uyacağım.

Tamam çok teşekkür ederim. Kurallara uyacağım.
Katı gelebilir fakat alıştıktan sonra bunlar için teşekkür edeceğinize inanıyorum. :) Zaten konuda da diğer forumlarda yönetimin ilgisiz olduğundan şikayetçi olmuşsunuz. Tamda istediğiniz gibi ilgileniyoruz. :)
:disney-is-frozan3:

Geri