MagicToMaster Remastered 2021 - (First Look)

Ne Yapıyoruz?
- Güneşin doğuşundan batışına, rüzgarın ekinler üzerinde oluşturduğu etkiye kadar tüm prosedürel oyun mantığını adım adım işlediğimiz mantıksal oyun oluşturma fikrini bir seviye daha ileriye taşıyor, ve yeniden şekillendiriyoruz.
Eski Magic To Master oyun versiyonunda büyük ilgi ve alaka gören özel oyun haritalarını yeniden düzenleyerek oyuna yeniden entegre ediyoruz. Sualtı sistemini oluşturuyoruz, bu sayede oyuna çok daha objektif ve gerçekçi bir görünüm katmasını sağlıyoruz .
Biliyorsunuz, okyanusta yüzen balıklar, sahile vuran ince dalgalar.. Bunlar oyun dünyası için harika detaylar.. Bu yayında sizlere gerçekçi bir oyun görüntüsü elde ettiğimizi, açık dünyanın tüm detaylarının mantıklı bir şekilde çalıştığını ve gerçeğe çok yakın olduğunu göstermek istedik.
- Yağan yağmurun izlerinden, düşen karın beyazlığına ve karın nesneler üzerindeki etkisine kadar hemen hemen herşey..

https://laniatusgames.com/video/view/15-studio-procedural-real-time-scene-demo/

Bilgilendirme: YouTube resmi yayın kanalına yüklenmemiştir, bu nedenle yalnızca erken erişim abonesi olanlara açık bir kategoride yayınlanmıştır.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

(
)

Laniatus Oyunları | Magic To Master Kök Animasyon ve I.K Düzenlemesi
- Magic To Master, önceki oyun versiyonunda var olan bir animasyon sorununa Lider animatörümüz, Matteo tarafından harika bir çözüm sağlanmıştır. Bir önceki oyun versiyonunda tüm karakterlerde mevcut olan root animasyon ve I.K hatasını yenilenen oyun versiyonunda düzelttik. Ayrıca animasyonların R.B özelliğini devreye aldık. Videoda öncesi ve sonrası her iki versiyonu da görebilirsiniz.

Keyifli forumlar..

Sevgili topluluk,
Magic To Master yeni karakter saldırı animasyonlarını sizlere de göstermek istedik. Ayrıca oyundaki hedefleme ve saldırı sisteminin yeniden programlanma süreci de bitmek üzere ve yakın zamanda atak ile ilgili bir eksiklik olmayacak. Burada yeni yapılan atak sisteminde, zaten bildiğiniz sûra karakterinin sol elinin faaliyete geçmesine olanak tanıdık. Bu şekilde çok daha göze hoş göründüğünü söylemek mümkün. Avantajı olarak, karakterin yakın dövüş esnasında rakibi yere düşürme olasılığı daha fazla. Dezavantajı gözünüzün alışması zaman alır.

Öncesi:

Sonrasında:

Fikirlerinizi paylaşın lütfen :cool:

Sevgili topluluk,
Magic To Master yeni karakter saldırı animasyonlarını sizlere de göstermek istedik. Ayrıca oyundaki hedefleme ve saldırı sisteminin yeniden programlanma süreci de bitmek üzere ve yakın zamanda atak ile ilgili bir eksiklik olmayacak. Burada yeni yapılan atak sisteminde, zaten bildiğiniz sûra karakterinin sol elinin faaliyete geçmesine olanak tanıdık. Bu şekilde çok daha göze hoş göründüğünü söylemek mümkün. Avantajı olarak, karakterin yakın dövüş esnasında rakibi yere düşürme olasılığı daha fazla. Dezavantajı gözünüzün alışması zaman alır.

Öncesi:

Sonrasında:

Fikirlerinizi paylaşın lütfen :cool:
Gerçekten harika. Özellikle belirttmek isterimki metin2 devlikte gördüğüm en muazzam çalışma şekline sahipsiniz. Kendi animasyonlarınızı yaratıyorsunuz, bu animasyonlar metin2 ile neredeyse aynı ancak benzersiz yani ifade bile edemiyorum bu yeteneği. tek sormak istediğim bir konu var ki bunu gerçekten çok merak ediyorum Magic 2 Master tanıtım filminde kullanmış olduğunuz Metin2 1 köy haritası Hala projenizde mevcut mu mevcutsa da bir kere görmek isterdim açıkçası. Hatırladığım kadarıyla Bir köyün yıkımını temsil eden bir sinematiği niz vardı Ve bunun ardından zaten magic2Master oyununda oyuncular da Yanılmıyorsam böyle bir hastalıklı bir adada başlangıç yapıyordu hikayenin başı öyleydi diye hatırlıyorum Yani eğer tekrardan Mümkünse sinematiği yaratan ekip siz olduğunuz için ben bu görüntüyü bir kez daha görmek isterdim açıkçası ve bu benim anılarımı canlandırır. Teşekkürler

Gerçekten harika. Özellikle belirttmek isterim...

Merhabalar, geç yanıt için üzgünüm. Güzel düşünceleriniz ve motive kaynağı yorumlarınız için teşekkür ederim.
Bu doğrudur, kendi animasyonlarımızı yaratıyoruz çünkü kaynak sahibiyiz, zira oyunumuzun animasyonları ymir ya da gameforge şirketinin ürününe ait kopya animasyonlar değildir. Bu nedenle sorun olmuyor I.P konusunda.

Sorunuzun yanıtını şu şekilde aktarayım; Sanırım ilgili mesajınız içerisinde bahsettiğiniz oyunumuza ait eski sinematik bu olmalı;

Eğer doğru anladıysam, bu sinematiğin nasıl tasarlandığını sormak istemiş olmalısınız, normal de aktarmazdım ancak uzun zamandır oldukça yakından takip ediyorsunuz sizinle paylaşmamın bir mahsuru bulunmuyor.

- Sinematik içerisinde bulunan yıkım kasabası, metin2 ürününe ait gibi görünsede terrain yeniden tasarlanmış ve sinematik için uygun hale getirilmiştir. (Yalnızca kasaba meydanı)
- Sinematik içerisinde bulunan tüm sahneler, eski oyun motoruna ait gerçek sahnelerdir. Herhangi bir illustra veya efekt, ışıklandırma (%80) açıdan kullanılmamıştır.
- Sinematikte bulunan kasabada ki karakterlerin hareketleri, bir AI COMMUNITY'dir.

Sinematiğin ana teması; Bolluk ve bereket içerisinde ödüllendirilmiş, Aravonuria hanedanlığına öfkelenen cehennem tanrısı nasfary'nin karanlık ve kötü büyüler yardımıyla celp edilen şeytani bir büyülü portal'ı kasaba yakınlarında oluşturması ve cehennem zebanilerini yıkım için Ninla'ya göndermesiyle başlamaktadır. Daha sonra kasabada sağ kalan son insanların gemilere binerek yıkım diyarını terk etmesi ve yeni bir medeniyet araması konu alınmıştır. Zaten Magictomaster'de oyuna ilk başladığınızda karantina adasında başlarsınız ve bu eski temayı anımsatan bir görev ile karşılaşırsınız, hemşire sizi muayene eder ve rapor verir bunu teslim edersiniz daha sonra oyun dünyasına katılmış olursunuz.

Görüntüyü tekrar görmek istediğinizi söylemişsiniz, ancak bu görüntüyü tekrar çekebileceğimiz sahneleri yeniden oluşturmak zorundayız. Bu yüzden eski bir sinematik ile uğraşmak yerine zaten yakında oyunun yeni sinematiğini oluşturacağız. Bunu çok daha fazla beğeneceğinizi düşünüyoruz, çok daha gerçeğe yakın ve mükemmel bir grafiğe sahip gerçek oyun sahnelerinden oluşturulmuş yeni sinematiği beklemenizi öneriyorum :)

Yeni oyun seviyelerinden, Lanetli Bataklık ve Elf Ormanı
(VFX,Ambiance,Design) henüz tamamlanmadı.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png

Son düzenleme:

UPDATE 22421 / 22510 vP101
Laniatus Games Studio Inc.| Magic To Master
Multi Sunucu sistemiyle mükemmel optimizasyon, ölçeklenebilirlik ve anlık senkronizasyonla kalıcı anlık veri depolama.

Merhaba topluluk!

Yeni haber görmeyeli epey uzun zaman oldu ve bu kadar uzun sürdüğü için gerçekten üzgünüz. Zira birçoğunuzun zaten bildiği gibi, üzerinde çalıştığımız dünyayı inşa etmek mutfak ışıklarını açmak kadar kolay ve basit değil.

Bu yüzden çoğu zaman uzun ve uykusuz geceler geçiriyoruz, bazılarınız çoğu zaman pes ettiğimizi veya artık ilerleyemeyeceğimizi düşünmüş olabilir ama biz 4 yıl önce sonuna kadar gideceğimize söz vermiştik!

Bu sözümüzün arkasındayız, evet çok zor zamanlardan geçiyoruz bu doğru ve maddi sıkıntılar yaşıyoruz. Oyunu geliştirebilmek için diğer herkesin yaptığı gibi donate toplamak yerine kendi içimizde bu sorunları çözüyor ve sizlere yansıtmamaya çalışıyoruz.

Bu genellikle ilerlememize kısmi bir engel olsa da pes etmiyoruz ve asla pes etmeyeceğiz..

Bu sefer birden fazla özellik ve optimizasyon ile karşınızdayız

Keyifli forumlar.​

UPDATE 22510 / 22610 vP101
Laniatus Games Studio Inc. | Magic To Master
Yenilenmiş grafik ve kullanıcı arabirimi ile birlikte yerelleştirme çalışmaları.

Merhaba topluluk!

Kullanıcı ve grafik arayüzünden sonra yerelleştirme çalışmaları.
Mevcut yerelleştirme: 10
----------------​
İngilizce (US) - Çince - Fransızca (FR) - Almanca (GER) - Macarca - Korece - Portekizce - Rumence - Rusça - Türkçe​
-----------------
Yerelleştirme sınırı:
Fikir ve düşüncelerinizi belirtmekten asla çekinmeyin, bize her zaman sosyal ve resmi kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

* Projeye dahil edilmesini önerdiğiniz kültür dili (varsa) lütfen belirtiniz.

Keyifli forumlar.​

Merhabalar, resmi olarak geliştirdiğimiz MMORPG oyunumuza ait yeni sinematik yayınlandı, sizde izlemek istiyorsanız işte aşağıda bir bağlantı bırakıyorum.

1674586957189.png

Oyunumuzun resmi Steam mağazası sayfası hazırlanmış ve onay beklenmektedir, kısa süre içerisinde bir aksilik olmazsa lansmandayız.
Pekala, oyunu ve perde arkasındaki ekibi görmek için, Hungary/Budapest PlayIT Fair'de buluşmak üzere, esen kalın.

Çok daha fazlası için, topluluğumuzu ziyaret edin;
yada yakından tanık olun

Keyifli forumlar.. :cool:

Sevgili oyuncularımız ve değerli topluluk,

Laniatus Games'in yeni oyunu
bugün itibariyle dünyanın en büyük oyuncu topluluğu Steam'de yerini aldı!
Alışıla gelmiş Hack and Slash'in mükemmel birleşimi, birden fazla platform desteği, 25'den fazla ülkeye ve kültüre hitap eden yerelleştirme ve muhteşem VR alt yapısı ile benzersiz bir uzak doğu efsanesinin kapıları çok yakında tekrar aralanıyor..

Magic To Master'e destek olmak için, aşağıda yer alan adımları takip edebilir ve bize büyük katkıda bulunmaya yardımcı olabilirsiniz.
  • "Oyunu istek listene ekle" Bu oyunumuzun Steam tarafından popüler olarak listelenmesini ve olabildiğince fazla insana ulaşmasını sağlamaya yardımcı olur.
  • Oyunun mağaza sayfasındaki "Takip Et" düğmesini kullanın. Bu, steam tarafından çok hızlı bir şekilde vitrinde sergilenmemize yardımcı olacaktır.
  • Çevrenizdeki insanlara, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize bu oyundan bahsedin ve mümkünse sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. Bu çok takdir edilir..
  • Steam'de yer alan
    sık sık ziyaret edin ve bültene abone olun.
  • Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
    katılın ve onlarca oyuncuyla tanışma fırsatı yakalayıp en güncel haberlere ulaşın.

Bu adımların hiçbiri size veya Steam hesabınıza kötü ve olumsuz bir etki bırakmaz, ancak oyunumuzun dünya çapında tanınmasında üstleneceğiniz rolün katkısına paha biçilemez.

Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Çok yakında Tharganir topraklarından, Zorandor'da yeniden görüşmek üzere! :cool:

Saygılarımızla..
Laniatus, LLC ve M2M Ekibi

Feb 02, 2023 at 8:22 PM

Göz kamaştıran güzelliği ve muhteşem ambiyansı ile Teven Hanedanı
326956532_549236893845531_443257934147957840_n.jpg
327190013_1492476787911382_8249024984550899338_n.jpg

Şimdi dört yorucu yıldan sonra her şey hazır, artık sadece test zamanı ;)

Uzun süredir gizliden gizliye takip ettiğim, yıllar önce oynayamadığım bir oyundu. İlk çıktığı yıllarda oyuncu kitlesini doğru şekilde toplayamamış, çok fazla eleştirele maruz kalan fakat rol yapma konusunda başarılı bulduğum bir proje. Yeniden geliştirilmeye başladığı süreçte başarılı olacaklarını hiç düşünmemiştim. Görüyorum ki çok fazla gelişim sağlamışlar. Hatta o kadar büyük bir adım atmışlar ki hepimizin tanıdığı DerinDarbeyi discord sunucularında görüyorum. Geniş bir kitleye ulaşmışlar. Derin'in bu konuda ki katkısının çok büyük olduğunu düşünüyorum. Takipte kalmaya devam ediyorum hatta sizin de ulaşım sağlayabilmeniz için linkleri de bırakacağım. Takipte kalmanızı tavsiye ederim. Bu oyunu yayına sunacak olan Laniatus'un 2.gameforge olacağına dair büyük bir inancım var. Bu inancı bana gerçekten anlamda yaşatmaya başladılar. Takdir edersiniz ki DerinDarbe'den bahsediyoruz :D. Bu adam bir privete sunucusunda karşılaşabileceğimiz bir insan değil. Eğer bu projedeyse gerçekten resmi bir projedir. Emeğimizin hiçbir zaman heba olacağını düşünmüyorum. Projeyi yöneten eski Macar ekibin Laniatus'un sahibi Tayfun tarafından ekipten atılması ve yeni bir dönem başlangıcını bize sunduğu için heyecanlı hissediyorum. Eski Macar ekibinin başındaki GA Fry ve GM Mano'nun da yeniden projede yer alıyor olması inanılmaz derecede büyük bir tesadüf. Ulaşım sağlayabileceğiniz takip linkleri aşağıda. Sabırsızlıkla projenin hayata geçmesini bekliyorum. Bende discord sunucusundayım.Ulaşmak isterseniz Arda#3039 etiketi ile bana ulaşabilirsiniz.

Bu arada bunu da ekliyim DerinDarbe'nin gerçek olmadığına benim gibi başta inanmayanlar olacaktır.
Coma'nın paylaştığı instagram postuna da buradan ulaşabilirsiniz.

Magic To Master'ı bu denli bir başarıya ulaştığı için gönülden tebrik ediyorum. Alması gereken karşılığı bu sefer bulacaklarına eminim.

image.png
Dear community, you may have forgotten the information of your user accounts that you created in 'Unicornis, Unicorn and Asena' realms until February 2016. For this reason, you may want to regain access to your old accounts for alpha testing. Laniatus support team staff will help you to access your old user accounts. Please use the link below to create a support ticket to regain access to your old account. FYI, we will reinstate your account if we can actually verify the account owner with even the slightest indication, as it would be normal to forget due to the many years that have passed. :cool:

To get support for old accounts;

* You should remember at least the username or e-mail address of your account.
* You must remember which realm your account is located in (Unicornis , Unicorn , Asena ) (Hydra realm support will not be given)
* If you can remember the game world name of your game character, you will help us find it.

https://laniatusgames.com/laniatus-support/
For more information, visit our official community.
https://discord.com/invite/magictomaster
Kedves közösség, lehet, hogy elfelejtettétek az 'Unicornis, Unicorn és Asena' birodalmakban 2016 februárjáig létrehozott felhasználói fiókjaitok adatait. Emiatt lehet, hogy vissza szeretnétek szerezni a régi fiókjaitokhoz való hozzáférést az alfa teszteléshez. A Laniatus ügyfélszolgálati csapatának munkatársai segítenek nektek hozzáférni a régi felhasználói fiókjaitokhoz. Kérjük, az alábbi linken hozzon létre egy támogatási jegyet, hogy visszanyerje a hozzáférést a régi fiókjához. Csak hogy tudd, visszaállítjuk a fiókodat, ha a legcsekélyebb jelzéssel is tudjuk igazolni a fiók tulajdonosát, mivel normális lenne, ha a sok év elteltével elfelejtenénk :cool:

A régi fiókok támogatásához;

* Legalább a fiókod felhasználónevére vagy e-mail címére emlékezned kell.
* Emlékezned kell, hogy melyik birodalomban található a fiókod (Unicornis , Unicorn , Asena ) (Hydra birodalom támogatás nem lesz megadva)
* Ha emlékszel a játékkaraktered játékvilágának nevére, akkor segítesz nekünk megtalálni azt.

https://laniatusgames.com/laniatus-support/
További információkért látogass el a hivatalos közösségünkbe.

Değerli topluluğumuz, Şubat 2016'ya kadar 'Unicornis, Unicorn ve Asena' realmlerde oluşturduğunuz kullanıcı hesaplarınızın bilgilerini unutmuş olabilirsiniz. Bu neden ile alfa testi için eski hesaplarınıza yeniden erişmek isteyebilirsiniz. Laniatus destek ekibi personeli size eski kullanıcı hesaplarınıza erişmenizde size yardımcı olacaktır. Eski hesabınıza yeniden erişebilmek için bir destek bileti oluşturmak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanın. Bilginize, aradan geçen uzun yıl nedeniyle unutmanızın normal olacağı göz önüne alınarak en ufak bir belirti ile bile hesap sahibini gerçekten doğrulayabilirsek, hesabınızı eski haline getireceğiz. :cool:

Eski hesaplara destek almak için;

* Hesabınızın en az kullanıcı adını veya e-mail adresini hatırlıyor olmalısınız.
* Hesabınızın hangi realm'de bulunduğunu hatırlıyor olmalısınız. (Unikornis , Unicorn , Asena ) (Hydra realm desteği verilmeyecektir)
* Oyun karakterinizin oyun dünyası adını hatırlayabilirseniz onu bulmamıza yardımcı olursunuz.

Daha fazla bilgi için, resmi topluluğumuzu ziyaret edin.

Sevgili topluluk

Yeni içerik ve duyurusu (Çar, 8 Mart 2023 12:30 CET) olarak planlanan zaman geldiğinde Resmi Steam duyuruları sayfasında yer alacak.

Haberin detayları için:

M2M Resmi Steam Sayfası:

Laniatus News: (M819)

Saygılar..
Laniatus LLC.

Elimden geldiği kadarıyla haberleri tek bir çatı altında toplamaya çalışıyorum, M2M gündemine ait konuları dağınık açtığımın farkındayım. Fakat toplamaya çalışıyorum. Muhtemelen bu konu altından devam edecek. Belki bir konu başlığı değiştirebilirim. İlginize teşekkürler.

Geri