Mafia3 Sistem Gereksinimleri Ve İncelemem

Kyknos

Mutsuz
Emekli Üye
Editör
Onca zaman sonra mafia3 oynamaya vakit buldum ama beklentilerimi karşılamadı. Grafikler yeni nesil oyunlara göre berbat.
Hikaye bakımından iyi diyebilirim yalnız. :)

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
Intel İşlemci: I5-2500K
AMD İşlemci: AMD FX-8120
Bellek: 6GB
AMD Ekran Kartı: Radeon HD7870
Nvidia Ekran Kartı: GeForce GTX 660
Ekran Kartı Belleği: 2GB
Gereken Depolama Alanı: 50GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
Intel İşlemci: I7-3770
AMD İşlemci: AMD FX 8350 4.0 Ghz
Bellek: 8 GB
AMD Ekran Kartı: Radeon R9 290X
Nvidia Ekran Kartı: GeForce GTX 780 veya GeForce GTX 1060
Ekran Kartı Belleği: 4GB
Gereken Depolama Alanı: 50GB

tam-boyut

tam-boyut

tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut

Firma bu oyunu çıkarırken stratejik hatalar yaptı.
Mafia 2'nin son sahnesi forumlarda sayfalarca konuların oluşmasına yol açtı. İnsanlar devamını çook merak ediyordu. Şişman Joe'nin başka bir yere götürülmesi büyük bir kapı araladı. Bu oyun Mafia 2'nin hikayesinin devamı olmalıydı. Birde açık dünyaya biraz daha önem vermeleri lazımdı...

ben mafia 2 nin hastasıydım yıllarca oynadım fakat mafia 3 e sadece 1 saat dayanabildim alışık olduğumuz mafia 2 oynanırlığından eser yok tabiri caizse oynanırlık açısından GTA'ya benzeme yönünde ilerliyorlar.

Firma bu oyunu çıkarırken stratejik hatalar yaptı.
Mafia 2'nin son sahnesi forumlarda sayfalarca konuların oluşmasına yol açtı. İnsanlar devamını çook merak ediyordu. Şişman Joe'nin başka bir yere götürülmesi büyük bir kapı araladı. Bu oyun Mafia 2'nin hikayesinin devamı olmalıydı. Birde açık dünyaya biraz daha önem vermeleri lazımdı...
Hikayesi güzelde grafikleri mide bulandırıcı.

Hikayesi güzelde grafikleri mide bulandırıcı.
Hocam ne yazık ki size katılamayacağım, grafik olarak gayet güzel bir oyun fakat hikaye ve oynanabilirlik olarak son derece kötü. Geçen sene çıktığı gibi oynayıp bitirmiştim, ana hikaye 4 saat ya sürdü ya sürmedi geri kalan boş yan görevler 1-2 saat, hiç beğenmedim. Mafya oyunlarında araç kullanımı hep kötüydü hala kötü.

Hocam ne yazık ki size katılamayacağım, grafik olarak gayet güzel bir oyun fakat hikaye ve oynanabilirlik olarak son derece kötü. Geçen sene çıktığı gibi oynayıp bitirmiştim, ana hikaye 4 saat ya sürdü ya sürmedi geri kalan boş yan görevler 1-2 saat, hiç beğenmedim. Mafya oyunlarında araç kullanımı hep kötüydü hala kötü.
Araç kullanımına yapılan eleştiriyi kabul etmiyorum aslında. Mafia 3 bilmiyorum ama Mafia 2’de araç kullanımı efsaneydi...

Gta vice city, Gta sa, 4 ve 5’i oynadım fakat araç sürüşü konusunda mafia 2’deki zevki alamadım.. Hele karlı yolda kayması, hız yapınca aynasızların kovalaması filan efsaneydi. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet karlı yol fiziği olarak iyiydi ona laf edemem :)
Gözümde tütüyor.. Ah ulan ahhhh. Hikayesi de çok güzeldi. Yeri geldi ağlattı yeri geldi güldürdü yeri geldi ana avrat girdim. :D Mafia 2 eyiydi be. Hele ceseti gömerken hani gece sesler olur ye onları bile duymak çok iyiydi.. Joe zaten efsaneydi. Şişko Joe [emoji23][emoji23]

Geri