Çözüldü LV Yazısı renk değiştirme

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

gurkoo

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar oyunda Lv yazısı açık mavi olarak yazılmış kurduğum files'de bu şekilde bunu nereden değiştirebilirim yardımcı olabilecek var mı?

Çözüm
Client/UserInterface/InstanceBaseEffect.cpp içinde şu komutu aratın;
C++:
CInstanceBase::UpdateTextTailLevel(DWORD level)

Sizde kodlar nasıl yazılmış bilmiyorum ama bu fonksiyon varsayılan olarak şu şekilde olması gerekiyor.
C++:
void CInstanceBase::UpdateTextTailLevel(DWORD level)
{
    //static D3DXCOLOR s_kLevelColor = D3DXCOLOR(119.0f/255.0f, 246.0f/255.0f, 168.0f/255.0f, 1.0f);
    static D3DXCOLOR s_kLevelColor = D3DXCOLOR(152.0f/255.0f, 255.0f/255.0f, 51.0f/255.0f, 1.0f);

char szText[256];
    sprintf(szText, "Lv %d", level);
    CPythonTextTail::Instance().AttachLevel(GetVirtualID(), szText, s_kLevelColor);
}
Client/UserInterface/InstanceBaseEffect.cpp içinde şu komutu aratın;
C++:
CInstanceBase::UpdateTextTailLevel(DWORD level)

Sizde kodlar nasıl yazılmış bilmiyorum ama bu fonksiyon varsayılan olarak şu şekilde olması gerekiyor.
C++:
void CInstanceBase::UpdateTextTailLevel(DWORD level)
{
    //static D3DXCOLOR s_kLevelColor = D3DXCOLOR(119.0f/255.0f, 246.0f/255.0f, 168.0f/255.0f, 1.0f);
    static D3DXCOLOR s_kLevelColor = D3DXCOLOR(152.0f/255.0f, 255.0f/255.0f, 51.0f/255.0f, 1.0f);

char szText[256];
    sprintf(szText, "Lv %d", level);
    CPythonTextTail::Instance().AttachLevel(GetVirtualID(), szText, s_kLevelColor);
}

Çözüm
Öncelikle teşekkür ederim bunu çözdüm.Bir adet daha sorunum var oyun içinde mouse imlecini nasıl değiştirebilirim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bu konu çözüldüğü için çözüldü işaretleyip kilitliyorum. Diğer sorunlarınız için ayrı konu açabilirsiniz. Böylelikle benzer sorunları yaşayan kişiler daha rahat içeriklere erişir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri