[LUA]Ruh Taşı Okuma Oranını Arttır V1

scorpion1453

Üye
Üye
Merhabalar;

Arkadaşlar bildiğiniz gibi ruh taşı okuma questinde ruh taşının geçme oranını ayarlayamıyorsunuz.

Aşağıda vermiş olduğum quest orjinal ruh taşı okuma questine, oran da ekleyerek editlemiş olduğum questtir. Özellikleri vereyim:

> Questte ekranda yazılan yazılarda, oyuncaların kafalarını karıştıranları azaltmak adına çok ufak değişiklikler yaptım. Zaten farkına varırsınız.

> Ruh taşını ticarete koyup yapılan bug, bildiğiniz gibi engellenmişti zaten, questte bu kodlar dahil olduğundan ellemedim, bug koruması hala var.

> Ruh taşının geçme oranını, questten istediğiniz gibi ayarlayıp, normal şekilde questi okutmanız yeterli yani C++ lara girip de confige eklemek, yok olmadı bende source yok diff ekle(kesinlikle yanlış anlaşılmasın küçümsediğimden değil) gibi şeylerle kafanızın yorulmasını engellemek amaçlı yaptığım bir değişiklik. Oranı, questteki 178. satırdan editleyebilirsiniz.

Herhangi bir sorun olursa yorumlarda belirtirseniz geri dönerim.

Eğer ilgi görürse V2 yazıp yayınlayacağım.

İyi forumlar.

Dosya Eklentileri

• training_grandmaster_skill.rar
    2,2 KB · Gösterim: 154
İlk konun hayırlı olsun. Rehberlerini ve eğitim konularını meraklı bekliyorum. Sizden öğreneceğimiz çok şeyin olduğunu düşünüyorum. :)

Geri