Yardım Kuşak sistemi problemlerim.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Kaptan Yosun

Discord: kaptanyosun
Premium Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
İyi akşamlar. Martysama 5.4 dosyalarından kuşak sistemi söktüm. Ancak bazı problemlerim var ve çok fazla dosyada değişiklikler yapıldığından çok fikir yürütemedim hatalar nerede diye. Öncelikle kuşak kombinasyonu ve emişi çalışıyor. Ancak kuşağı giyince gözükmüyor ve debuga var olmayan bir vnum ile hata yazıyor. Ayrıca envanterde iki yere giyiyor, bu konuda sanırım envanterdeki slotları silip kostüm ekranındakileri bırakmam gerek ama hangi dosyalarda bu? İtemin gözükmemesi neden olabilir? Granny sürümlerini güncelledim kuşakların.

Screenshot 2023-05-14 013518.png

bu sorun bende vardı ace kuşak sisteminde client ile alakalı bir durum bu ücretli destek almıştım bunun için sağolsun yaptı marty 5.4 kullanıyorum bende dosya ismini unuttum söyleyin atayım size ona göre yapın

Kuşakların item özelliklerinin doğru olduğuna emin misin? GR2 sürümü,dds dosyaları, yol dizini vs. Kuşak sistemine pek hakim değilim ama bunlar da birer ihtimal.

Geri