Kupa baba Demirören'de

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Site yetkilisi
Yönetici
Grafiker
Yazar
Mesaj
1.856
Beğeni
572
Puan
1.999
EuroChallenge'da şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş Milangaz Basketbol Takımı'nın yöneticileri, teknik heyeti ve oyuncuları kupayı, takımın sponsoru Erdoğan Demirören'e götürdü.


Beşiktaş Milangaz Basketbol Takımı’nın yöneticileri, teknik heyet ve oyuncuları, kazandıkları FIBA EuroChallenge Kupası’nı takımın sponsoru Demirören Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Yıldırım Demirören’in babası Erdoğan Demirören’e götürdü. Kemerburgaz’daki Kemer Golf Country’de düzenlenen törende Erdoğan Demirören, “Türkiye’ye o kadar güzel bir kupa getirdiniz ki, mutluluğa vesile oldunuz. Beşiktaş camiasına büyük bir hediye verdiniz. Bu çalışmalarınız Türk sporuna, gençliğine ve basketbolun gençliğine bir hedef oldu. Üçüncü kupanızı da bekliyorum” dedi.

‘Birlik ve beraberlik zamanı’
Siyah-Beyazlı kulübün büyük bir camia olduğunu belirten Demirören, “Hepimizin birlik ve beraberlik içinde olup, birbirimize destek olması gerekiyor” yorumunu yaptı. Beşiktaş Milangaz Başantrenörü Ergin Ataman ise Demirören’e, final maçının topu ile üstünde “Erdoğan Demirören” yazan ve FIBA EuroChallenge Kupası’nın yer aldığı tişörtü hediye etti.
 

Üst