Çözüldü Köyde /u çektiğimde loncada savaş atanlar, farm mapindekiler gözükmüyor.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Köyde /u çektiğimde loncada savaş atanlar, farm mapindekiler gözükmüyor, /u veya /w yaptığımda oyunda ne var ne yok kim var kim yok nasıl göstertebilirim? TEK CH Calıstırıyorum.

Bunun sebebi haritanın ekli olduğu config ile alakalı atıyorum sen köydeysen o harita ch99 configinde ekli olan bir haritadadır o sebeple göremiyorsun

/usr/game/cores gir channel1 ve game99 olan klasörler içindeki configde haritaların indexi var oraya eksik olan indexleri yaz sıralamayı bozmadan sonra kaydet rebot at olucaktır

Çözüm
/usr/game/cores gir channel1 ve game99 olan klasörler içindeki configde haritaların indexi var oraya eksik olan indexleri yaz sıralamayı bozmadan sonra kaydet rebot at olucaktır
Aklıma gelmişti fakat daha ayrıntılı gösteren c++ üzerinden bir sistem varmıdır diye sormuştum. Fakat bunu kullanıcağım büyük ihtimalle..

Merhaba @Afraz
,

İlgili sorununuz devam ediyor mu ? Sorununu çözdüyseniz eğer diğer kullanıcıların da faydalanması için çözüm yolunuzu paylaşır mısınız?.

Merhaba @Afraz
,

İlgili sorununuz devam ediyor mu ? Sorununu çözdüyseniz eğer diğer kullanıcıların da faydalanması için çözüm yolunuzu paylaşır mısınız?.
Dediğini yaptım :)

Onun yerine hem ch99 hem core1 deki haritayı gösteren düzenleme yapman daha mantıklı.
Bu şekilde yaparsan core açmanin mantığı yok

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri