Yardım kostüm söküp ekleme

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

hakin1999

Çaylak Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar benim eski bir filesim vardı içinde çok fazla sayıda kostümler var ve onları yeni oyunuma eklemek istiyorum ama nereden alıp nereye ekliyeceğimi tam kestiremedim eski filesin içinde kostüm görselleri simgeleri nerede ve yeni filesime nasıl eklerim yardımcı olabilecek varmı ?

pc - pc2 dosyalarından kostümlerin dds ve gr2 lerini çekin ve kendi pc pc2 dosyalarınıza atın.
warrior shaman sura assassin .msm dosyalarına zırh eklermiş gibi ekleyin.

pc - pc2 dosyalarından kostümlerin dds ve gr2 lerini çekin ve kendi pc pc2 dosyalarınıza atın.
warrior shaman sura assassin .msm dosyalarına zırh eklermiş gibi ekleyin.
pc dosyaları böyle ekli hepsinden tek tek çekmem mi lazım diğer filesde pc ve pc2 var sadece orada da karakter dosyalarının içine atmam lazım değil mi ?

ve birde burada belli kostümler var fakat yeni nesik kostümlerin olduğu yeri bulamıyorum çok daha farklı kostümler vardı oyuna ekli

Dosya Eklentileri

• Adsız.png
    Adsız.png
    92,8 KB · Gösterim: 138
pc dosyaları böyle ekli hepsinden tek tek çekmem mi lazım diğer filesde pc ve pc2 var sadece orada da karakter dosyalarının içine atmam lazım değil mi ?

ve birde burada belli kostümler var fakat yeni nesik kostümlerin olduğu yeri bulamıyorum çok daha farklı kostümler vardı oyuna ekli
oyundaki kostümlerin vnumlarını bulun, sonra onları msm dosyalarında aratıp ilgili dds gr2 dosyalarını çekin

Geri