Sunucu (Vps-Dedicated) : - Kortu2 | 98-99 gelişmiş ws'lik Server !? | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz

Sunucu (Vps-Dedicated) : Kortu2 | 98-99 gelişmiş ws'lik Server !?

'Metin2 Private Server Tanıtımları' forumunda ErrorOssi tarafından 11 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. ErrorOssi

ErrorOssi Normal Üye Üye

13
    2
    40
    6 Temmuz 2019
    Erkek
    Kocaeli
    Yazılı tanıtım; METİN YOK ! SLOT YOK ! Kortu2.

-Npc'den level alma sistemi.. (98-99)
    -Npc'den kahraman-zalim olma sistemi..
    -Npc'den tek-tık biyolog alma sistemi..
    ücretsiz; (Güncel) Kostümler..
    ücretsiz petler..
    ücretsiz kuşaklar..

-Lonca ajan sistemi; Lonca lideri köy genaralinden bi kağıt alarak savaş esnasında kağıda sağ tıklayarak loncadan oyuncu atabilir.

-hızlı ekipman sistemi; f7 tuşuna basak 5 farklı bölüme itemlerinizi dizebilir ve saniyeler içinde hızlı item değiştirebilirsiniz.

- Her cumartesi 20:00'da 500 EP ödüllü ws turnuvası; ek olarak bir sonraki turnuvaya kadar geçerli kral tagı verilir.

- Her pazar 20:00'da lonca turnuvası. kazanan loncaya savaşa kaç kişi girdiyse 20'şer epten hesap edilip lonca liderine teslim edilir. ek olarak bir sonraki turnuvaya kadar geçerli kral lonca tagı verilir

Web Site : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

2. faruk07

faruk07 Aktif Üye Üye

113
    48
    331
    16 Şubat 2019
    Erkek
    antalya
    Biraz erken davranmışsınız ama wslik server olduğu için de aşırı sistem bilgisi gerekmiyor şuanlık, serverinizde başarılar dilerim.

Whistle bunu beğendi.
  3. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

5.270
    1.285
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Eskiden ne eğlenirdim wslik serverlerde. :D

4. faruk07

faruk07 Aktif Üye Üye

113
    48
    331
    16 Şubat 2019
    Erkek
    antalya
    32k oranlı serverlar bedava editli serverlar ben de az aramadım :D

Whistle bunu beğendi.
  5. ErrorOssi

ErrorOssi Normal Üye Üye

13
    2
    40
    6 Temmuz 2019
    Erkek
    Kocaeli
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.