Çözüldü Karakter İsim Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Site yetkilisi
Admin
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba. Oyuna girerken loading ekranında bazen kastığı durumlar oluyor(pc den dolayı), sonrasında oyun ekranı geldiğinde
karakter ismi böyle görünüyor. Ve bu her zaman olmuyor, ara sıra olan bir şey.
Clienti resetleyince düzeliyor ama anlam veremedim. Syserr falan bir şey yok. Biraz kurcaladım ancak bir şey bulamadım, fikri olan var mıdır?

charname.jpg

Çözüm
InstanceBaseEffect.cpp dosyasında benden kaynaklı bir yanlış fark edip düzelttim ve sonrasında sanırım düzeldi. (şimdilik)

Eğer tekrar olursa konuyu yeniden aktif ederim, şimdilik herkese teşekkürler.
modeli yükleyemeden isimi yüklediyse modelin olmadığı için yere yüklemiştir ismini diye tahmin ediyorum bu yüzden psm felan kullan hızlı load ediyor

İsimle ilgili çoğu problemi çözüyor genelde
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
belki işini görebilir. Mesela savaşçı dik duruş yapınca çift el giy çıkar yaptığında isim kafanın içine giriyor bu sistemi kurunca felan isim sabit şekilde kalıyor.

modeli yükleyemeden isimi yüklediyse modelin olmadığı için yere yüklemiştir ismini diye tahmin ediyorum bu yüzden psm felan kullan hızlı load ediyor
Psm zaten var da, o çok hızlı olandan değil :) bir de sürekli bu hizada değili, bazen kafa hizasında kafanın içinde falan oluyor.
İsimle ilgili çoğu problemi çözüyor genelde
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
belki işini görebilir. Mesela savaşçı dik duruş yapınca çift el giy çıkar yaptığında isim kafanın içine giriyor bu sistemi kurunca felan isim sabit şekilde kalıyor.
Bu zaten ekli. Ekli olmasına rağmen böyle olmasına şaşırdım bende.

InstanceBaseEffect.cpp dosyasında benden kaynaklı bir yanlış fark edip düzelttim ve sonrasında sanırım düzeldi. (şimdilik)

Eğer tekrar olursa konuyu yeniden aktif ederim, şimdilik herkese teşekkürler.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri