Bulundu karakter iconları

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

adv1453

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Bu iconları arıyorum elinde olan varsa paylaşabilir mi?

1652543951872.png

Çözüm
Merhabalar,
Bu verilere zaten teorik olarak şuan sahipsiniz, yeniden aramanızı gerektiren bir durum aslına bakarsanız yok : ) Biraz zaman ile bunları parçalayabilir ve bir ikon haline getirebilirsiniz. Bu etapta ben sizin için
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
art uzmanlarından bir ricada bulundum, bu ikonları çok daha yüksek bir kalitede size ücretsiz sunuyorum, tek yapmanız gereken şey siz ya da bir başkasının bu ikonları parçalaması ve 32x32 ya da 64x64 formatında kaydettirmektir. Ardından dilediğiniz gibi özgürce kullanabilirsiniz.
Before/After:

İyi çalışmalar..
Merhabalar,
Bu verilere zaten teorik olarak şuan sahipsiniz, yeniden aramanızı gerektiren bir durum aslına bakarsanız yok : ) Biraz zaman ile bunları parçalayabilir ve bir ikon haline getirebilirsiniz. Bu etapta ben sizin için
art uzmanlarından bir ricada bulundum, bu ikonları çok daha yüksek bir kalitede size ücretsiz sunuyorum, tek yapmanız gereken şey siz ya da bir başkasının bu ikonları parçalaması ve 32x32 ya da 64x64 formatında kaydettirmektir. Ardından dilediğiniz gibi özgürce kullanabilirsiniz.
Before/After:

İyi çalışmalar..

Çözüm
Merhabalar,
Before/After:

İyi çalışmalar..

İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim :giggle:

İconları nerede kullanmayı düşünüyorsunuz tam olarak? Proje fikriniz nedir

Karakter iconlarını itemin altıda giyilebilir kısmına ekleyeceğim, şuan bu şekilde güzel durmuyor.

1652634694973.png

• Beğen
Tepkiler: IFS
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri