Kadircan Kızılarslan | Webmaster Blogu

ByZed

Üye
Üye
Uzun süredir blogum aktif değildi tekrar aktif hale getirdim sizde blogumu desteklerseniz sevinirim forumda projesi olanlar için script falan tanıtımlarınızı yapabilirim blogta
smile.gif
bunu için sitemin konumunun ve içeriğinin iyi olması gerekir bunun farkındayım fakat şuanda blogum yaklaşık 6 gündür sanırım aktif ve yazdığım her konu googleda nerdeyse sıralamaya girdi ve webmaster blogu sıralamasında 8.sıradayım
smile.gif

ZAzAmZ.png

z2p2XY.png

D858NO.png

Vgzgqn.png

teşekkürler adminim :D yararlanırım reklam gibi bi durum olursa sitemde reklam yapabilirim :) tüm üyeler için geçerli bu 1 ay reklam benden projesi çalışması falan ola herkes iletişime geçebilir :)

teşekkürler adminim :D yararlanırım reklam gibi bi durum olursa sitemde reklam yapabilirim :) tüm üyeler için geçerli bu 1 ay reklam benden projesi çalışması falan ola herkes iletişime geçebilir :)
Reklam teklifiniz için teşekkür ederim. :) Blog sistemimizden yararlanmanızı tavsiye ederim. :) Normal bir blogta yapabileceğiniz bütün özellikler mevcut. Kategori oluşturma, başlıklara önek ekleme. :) Zaten içerikte kullanacağınız şeyler forumdaki gibi. :) Kod filan paylaşırken sitemizde kod editörleri mevcut. ;)

teşekkürler, blog görünümü beğendim
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
şık ve sade görünüyor. Sanırım wordpress teması şeklinde mi tasarlanmış, yoksa ben mi öyle anladım. Ama yine de kişisel pek çok amaç için uygun görünüyor.

teşekkürler, blog görünümü beğendim
şık ve sade görünüyor. Sanırım wordpress teması şeklinde mi tasarlanmış, yoksa ben mi öyle anladım. Ama yine de kişisel pek çok amaç için uygun görünüyor.
Konuya ben yanıt vermek istiyorum. Wordpress teması değil. Kadircan Kizilarslan'ı tanırım. Kodları kendi kodladığını söyler hep. :)

vay bee 2015 diyo sanırım silindi bloglar kısmı aslında olsa hiç fena olmazdı sayın adminim.
Sürüm yükselttikten sonra devredışı bıraktım. Fazla bi kullanım yoktu. Kullanan üyelerimize içeriklerinin yedekleri iletildi. Hala sistemde kayıtlar duruyor. Belki ileride güncel sürüme uyarlama yaparım.

Aslında pek gerek yokta gibi çünkü blog tarzı yazılar için konu şablonu zaten sitemizde mevcut.
Mesela örnek konu;
Yeni Güncelleme İle Gelen Özellikler
hmm konudaki makale türü güzel blogu yansıtıyo ama henüz hiç rastlamadım sanırım forumda hep normal konular olunca o yüzden demiştim

Mesela 1 kategori şu sitedeki gibi görünse nasıl olur acaba

site kendi sitem scriptleri deniyorum güvenli girebilirsin.😇

Son düzenleme:
Geri