Kadınlar neden daha az oyun oynar?

murobbs

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Ben bu olayı atalarımızdan gelen bir özellik olduğunu düşünüyorum her erkeğin içinde bir savaşçı ruhu vardır.
Oyun oynayanlar kadınların erkeksi olması ya da bilinç altında erkeksilik olduğdunadır diye düşünüyorum yanlışım var mı?

Bi ara mstar adında bi oyun vardı. Baya kadın oyuncusu vardı.
Şimdiler pubg, okey101 oynayanlarda var. Erkekler daha fazla oyunda zaman geçirdiği doğru fakat her iki tarafında ilgisini çeken oyunlar farklı olabilir :D

Bi ara mstar adında bi oyun vardı. Baya kadın oyuncusu vardı.
Şimdiler pubg, okey101 oynayanlarda var. Erkekler daha fazla oyunda zaman geçirdi doğru fakat her iki tarafında ilgisini çeken oyunlar farklı olabilir :D
Ben bunu içgüdülerimze bağlıyorum mstar savaşmak ile ilgili değil şarkı söylemek dans etmek ile ilgili.Ben pubg ve battle roayle abartılıdğı için çok oynanıyor okey101 de savaş oyunu değil :D
evet artık psikoloji okuma vakti geldi :D

Hayatımın en güzel ve en dolu geçeceği yılları sevgilim ile sınırladıgım için çok pişman oluyorum aklıma geldikçe Alllaha şükür bu pişmanlık uzun sürmedi :)
Aslında doğru kişi ile gayet mutlu olunabilir ama çoğumuz dış görünüşe göre seçim yaptığımızdan dolayı zamanla tanırken sevmediğimiz haraketleri filan oluyor ve hızlı bir şekilde soğuma süreci başlıyor

Geri