Yardım kadim efsun küresi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

BonusTR

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar kadim efsun küresinin item protosu olan varmı?

54072 연재경비서 ITEM_USE USE_CHANGE_ATTRIBUTE MASK_ITEM_TYPE_NONE 0 1 ANTI_DROP | ANTI_SELL | ANTI_STACK LOG NONE NONE 0 0 0 0 0 LIMIT_NONE 0 LIMIT_NONE 0 APPLY_NONE 0 APPLY_NONE 0 APPLY_NONE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

bu şekilde ekleyince bütün efsunları değiştiriyor neresini düzeltirsem sonuç alabilirim?

Kod:
71051    연재경비서    ITEM_QUEST    0    1    ANTI_DROP | ANTI_SELL    LOG | ITEM_STACKABLE    NONE    NONE    0    0    0    0    0    LIMIT_NONE    0    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0

Kod:
71051    연재경비서    ITEM_QUEST    0    1    ANTI_DROP | ANTI_SELL    LOG | ITEM_STACKABLE    NONE    NONE    0    0    0    0    0    LIMIT_NONE    0    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0
Burada item özelliklerini questten çekiyor. Questi ile paylaşırsanız daha fazla yardımcı olacağınızı düşünüyorum

Burada item özelliklerini questten çekiyor. Questi ile paylaşırsanız daha fazla yardımcı olacağınızı düşünüyorum
İlgili kod için objectte klasör yok diğer questleride araştırdım fakat bulamadım.Quest kısmı değiştirilip değerlendirilebilir.

kadim küre proto:
71052    KadimKure    ITEM_USE    USE_SPECIAL    1    ANTIFLAG_SHOP_TRIPLE    ITEM_STACKABLE    NONE    NONE    3    0    0    0    0    LIMIT_NONE    0    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0

buyrun frozen files protosundan aldım.Geri kalanını eklediğinizi düşünüyorum. SRC eklemeleri felan ekli olduğunu düşünüp sadece burayı attım. Bu kadim efsun küresi , kadim efsun nesnesinde ITEM_QUEST olacak

Geri