Çözüldü item proto hakkında bi soru antiflas

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sem575757

Yasaklanmış Üye
Cezalı
simdi resim gördüğünüz item protonun excel de açılmış hali ben bu alanda şunu yapmak istiyorum. bu zırhı sadece saman ninja savaşcı sura bayan karkateri giyebilsin istiyorum. erkek yada kız karakterin giymesi için ne yazmam gerek
ANTI_WOLFMAN | ANTI_ELFE | ANTI_SELL | ANTI_MUDANG | ANTI_SURA | ANTI_ASSASSIN ne demek

Dosya Eklentileri

• 12.PNG
    12.PNG
    19,4 KB · Gösterim: 56
Çözüm
Karakter olarak;

ANTI_MUSA = Savaşçı giyemesin
ANTI_WOLFMAN = Lycan giyemesin
ANTI_ELFE = Yeni karakter giyemesin (saltanat tipi sunuculardaki karakter)
ANTI_MUDANG = Şaman giyemesin
ANTI_SURA = Sura giyemesin
ANTI_ASSASSIN = Ninja giyemesin

Diğer;
ANTI_SELL = Satılamasın
ANTI_DROP = Yere düşürülemesin
ANTI_STACK = Üst üste birikmesin
Karakter olarak;

Diğer;
ANTI_SELL = Satılamasın

Çözüm
Karakter olarak;

Diğer;
ANTI_SELL = Satılamasın
anti_male erkek karakterler giyamesin anti_falemede bayan karakterler giyemesi o zaman dogru mudur yani

örnek
ANTI_WOLFMAN | ANTI_ELFE | ANTI_SELL | ANTI_MUDANG | ANTI_SURA | ANTI_ASSASSIN | ANTI_FAMELE
KURT ADAM ELF SAMAN SURA BAYAN KARAKTER GİYEMEZSİN VE SATILMASIN DEMEK Mİ OLUYOR BU DOGRU MUDUR

MESELE BEN OYUNA BİR EKLEME İSTİYORUM SADECE ERKEK KARAKTER GİYSİN İSTİYORUM.

ANTI_WOLFMAN | ANTI_ELFE | ANTI_MUDANG | ANTI_SURA | ANTI_ASSASSIN | ANTI_MUSA ANTI_STACK | ANTI_FEMALE

BU ZIRHI KURT ADAM DA BAYAN KARAKTER GİYEMEZ AMA ERKEK DE GİYEBİLİR. YUKARIDAKİNE GÖRE..

ANTI_WOLFMAN | ANTI_ELFE | ANTI_MUDANG | ANTI_SURA | ANTI_ASSASSIN | ANTI_MUSA ANTI_STACK | ANTI_MALE

BURADADA KURT ADAM DAHİL ERKEK KARAKTERLER GİYEBİLİR.

PEKİ ESAS SORUM ŞU SİMDİ Bİ ZIRH VAR BU ZIRHI NE ELF NE KURT ADAM GİYSİN ERKEK KIZ FARK ETMEZ BU KARAKTERLER GİYEMESİN İSTİYORUM. YANİ SURA SAMAN SAVASCI NİNJA GİYEBİLECEK ERKEK ERKEK OLANINKİNİ BAYAN BAYAN OLANINKİNİ O NASIL OLACAK PEKİ

MESELE BEN OYUNA BİR EKLEME İSTİYORUM SADECE ERKEK KARAKTER GİYSİN İSTİYORUM.

ANTI_WOLFMAN | ANTI_ELFE | ANTI_MUDANG | ANTI_SURA | ANTI_ASSASSIN | ANTI_MUSA ANTI_STACK | ANTI_FEMALE

BU ZIRHI KURT ADAM DA BAYAN KARAKTER GİYEMEZ AMA ERKEK DE GİYEBİLİR. YUKARIDAKİNE GÖRE..

ANTI_WOLFMAN | ANTI_ELFE | ANTI_MUDANG | ANTI_SURA | ANTI_ASSASSIN | ANTI_MUSA ANTI_STACK | ANTI_MALE

BURADADA KURT ADAM DAHİL ERKEK KARAKTERLER GİYEBİLİR.

PEKİ ESAS SORUM ŞU SİMDİ Bİ ZIRH VAR BU ZIRHI NE ELF NE KURT ADAM GİYSİN ERKEK KIZ FARK ETMEZ BU KARAKTERLER GİYEMESİN İSTİYORUM. YANİ SURA SAMAN SAVASCI NİNJA GİYEBİLECEK ERKEK ERKEK OLANINKİNİ BAYAN BAYAN OLANINKİNİ O NASIL OLACAK PEKİ

Yazılarını tüm harfleri büyük değil de normal şekilde yazabilirsen güzel olur. Gelelim soruna.
Örnek verecek olursam Siyah Çelik Zırh bunu sadece Savaşçı karakteri giyebiliyor kadın + karakter fark etmiyor bunun kodlarını inceleyerek çözebilirsin.

ANTI_WOLFMAN | ANTI_MUDANG | ANTI_SURA | ANTI_ASSASSIN

Her iki karakterinde giyebilmesi için ANTI_FAMALE VE ANTI_MALE eklemelerini yapmaman gerekiyor. (Kostümlerde bu durum geçerli değildir. Kostümler kadına ve erkeklere özel olarak yapılıyor.)

Yazılarını tüm harfleri büyük değil de normal şekilde yazabilirsen güzel olur. Gelelim soruna.
Örnek verecek olursam Siyah Çelik Zırh bunu sadece Savaşçı karakteri giyebiliyor kadın + karakter fark etmiyor bunun kodlarını inceleyerek çözebilirsin.

ANTI_WOLFMAN | ANTI_MUDANG | ANTI_SURA | ANTI_ASSASSIN

Her iki karakterinde giyebilmesi için ANTI_FAMALE VE ANTI_MALE eklemelerini yapmaman gerekiyor. (Kostümlerde bu durum geçerli değildir. Kostümler kadına ve erkeklere özel olarak yapılıyor.)
kimi zırhlarda erkekler için ayrı kadınlar için ayrı üretiliyor yani bu sadece kostümlere özell bisey degil. sorunumu tam anladıgını düşünmüyorum. sorun erkek karakter giyebilir yapıcam fakat lycan giyemez yapıcam

yani böyle yaptıgımda lycan erkek karakteride giyebilir mi giyemez mi ?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri