Çözüldü Ticaret aynası öğe kullanılmıyor problemi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Enes Deniz

www.SixTails.com.tr
Geliştirici
Usta Üye
Başlık da ve alttaki fotoğraf da belirttiğim gibi öğelerin 3ünde de bu problem bulunmaktadır type flag kontrollerini ettiğimde doğru gibi görünüyor bilgisi olan arkadaşlarda bir göz atarsa iyi olur belki bir yanlışım vardır navicat ayarlarında yada kurulum esnasında
Kullandığım offline shop : Great
Kullandığım ticaret aynası : Tıkla
Son olarak diğer konum da belirttiğim syserr ile ilgili @Yenicerii arkadaşın belirttiği parantez içerisindeki 1 rakamını sildiğimde syserr kalkıyor ama satın al butonu sadece pazarın yerini buluyor satın almıyor
Resimler
1.png

Bu şekilde bir onu kullanamazsın yazısı 3'ünde geçerli bu yazı hepsi aynı şekilde

Navicatdaki type ayarları:
2.png

Syserr :
Syserr:
1204 23:08:20548 :: File "ui.py", line 1227, in OnMouseOverIn

1204 23:08:20549 :: File "ui.py", line 96, in __call__

1204 23:08:20549 :: File "ui.py", line 78, in __call__

1204 23:08:20549 :: File "uiPrivateShopSearch.py", line 108, in __OverInItem

1204 23:08:20550 :: TypeError
1204 23:08:20550 :: :
1204 23:08:20550 :: AddItemData() takes at most 6 arguments (7 given)
Uiprivateshopsearch.py 108.satır
3.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Konu güncellenmiştir, konu tekrarı yapmayınız!
İyi forumlar. @CinooBey
Konuyu bildirip kapatılmasını rica etmiştim aslında yazılar karışmasın diye başka kullanıcılar için yeni konu açma gereği duydum

Sorunum devam etmektedir.
@Whistle @Yenicerii @XPyrion @Trashy

Sorunun çözümü ;
1. Argument hatası : yeni bir def komutu ekleyince düzeliyor
2. Problem : 108. Satırda ( 0, 0, 1) kısmını
( 0, 0) olarak yapınca işlev düzgünleşiyor
3. Satın al butonunda satın alma tanımlanmamış yani 3 itemden 2 tanesi aramak için biri geniş arama biri kisa mesafede arama konu kapatılabilir.
AddItemData adlı belirlenenen argüman için parantez içine max 6 tane yazılırken sen 7 tane falan ekleyip tanımlamamışsın ondan kaynaklanıyor

Kod:
CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/direction/direction_land2.mse) Error
Burada bahsi geçen .mse dosyasını okuyamamış. Sanırım bu dosyanın bulunduğu dizin yanlış ya da tanımlamasını yanlış yaptınız.

Kod:
AddItemData() takes at most 6 arguments (7 given)
Burada ise denildiği gibi kullanılabilen değişken sayıları uyuşmuyor. Kodlarınızı inceleyerek ekleyin.
Ek olarak en sondaki 1i silip tekrar deneyin bakalım.

Kod:
CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/direction/direction_land2.mse) Error
Burada bahsi geçen .mse dosyasını okuyamamış. Sanırım bu dosyanın bulunduğu dizin yanlış ya da tanımlamasını yanlış yaptınız.

Kod:
AddItemData() takes at most 6 arguments (7 given)
Burada ise denildiği gibi kullanılabilen değişken sayıları uyuşmuyor. Kodlarınızı inceleyerek ekleyin.
Ek olarak en sondaki 1i silip tekrar deneyin bakalım.
1'i silince syserr kapanıyor satın al işlevsiz gene

Konu güncellenmiştir, konu tekrarı yapmayınız!
İyi forumlar. @CinooBey
Konuyu bildirip kapatılmasını rica etmiştim aslında yazılar karışmasın diye başka kullanıcılar için yeni konu açma gereği duydum

Sorunum devam etmektedir.
@Whistle @Yenicerii @XPyrion @Trashy

Sorunun çözümü ;
1. Argument hatası : yeni bir def komutu ekleyince düzeliyor
2. Problem : 108. Satırda ( 0, 0, 1) kısmını
( 0, 0) olarak yapınca işlev düzgünleşiyor
3. Satın al butonunda satın alma tanımlanmamış yani 3 itemden 2 tanesi aramak için biri geniş arama biri kisa mesafede arama konu kapatılabilir.

Çözüm
Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum.
İyi forumlar.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri