İstediğiniz sistemleri sökmeye çalışıyorum

Çok iyi bir fikir dostum bu süreçte sana destek olmak için elimden geleni yapmak isterim yapabilceğim bir şey olduğu zaman tek telefona bakar yakın zaman da inşallah bende güzel bir şekilde başlayıp bol bol paylaşım yapıcam senin gibi :)

@burakhangunduz usta . Şu won masası sisteminde, kalan miktar, senin için kalan miktar filan oluyor. O sistemi sökebilirseniz çok güzel olur. Npc'de bazı eşyaları stoklu satabilmek güzel olur.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
K envanteri söküp paylaşma şansınız var mı?
Gece işten geldiğimde owsap k envanterini söküp paylaşacağım müsait zamanda beklemede kalın. Tek tek sistem arşivliyorum değerli olan çoğu şeyi ücretsiz yayınlayacağım.

@Reached O hala aklımda işten vakit bulursam güzel olucak herşey :) @cobo54 O offline shop ile alakalı garip bir sorun var diyolardı araştırıp duruma göre sökmeye başlarım.
cpu sorunu var kanka haberın olsun ıtem al ver mesela dırekt cpu sısıyor tek pazarda dahı bunu yapmakta 30-40 pazar varken denersen gozle gorulur sekılde farkedılıyor

K envanterini bugün halledip up ediyorum.

İçine uyarlanmış sistemler olunca onları da ayrı söküyorum malesef.
Owsap kendine göre güzel düzenlemiş ama piyasadaki tradable icon ve highlight ile aynı değil kodları. Ve kendisi yeni fonksiyonlar yazdığı için sökerken onlarıda alıyorum anlatıma geçiriyorum bittiğinde sizlerle.

Geri