Çözüldü Işınlanınca oyundan atma sorunu !

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Genelde win7 Eski bilgisiyarı olanlarda oluyor bu Işınlanınca Oyundan atıyor Birisinden duydum Uyumluluktan xp2 Yapınca düzeliyormus ama uriel buna izin vermiyor başka çözümünü bilen varmıdır?

Syserr kaydı var mı acaba ? Bende Windows 7 kullanıyorum hiç öyle bir sorun yaşamadım.

Syserr kaydı var mı acaba ? Bende Windows 7 kullanıyorum hiç öyle bir sorun yaşamadım.
Syserr vermiyor anlamadım bende atmıyor ve atanların hepsi windows 7 kullanan kişiler ışınlanınca loading ekranında Uygulama Çalışmayı Durdurdu geliyor

Elde avuçta syserr kaydı olmadığı sürece bir şey söylemek zor. Ekli olan sistemlerden, düşük bağlantı hızından kaynaklanabilir

DirectX, .NET Framework, Ekran kartı sürücüsünü güncellemeyi ve C++ Library Paketlerini yüklemeyi deneyin. Eğer syserr vermiyorsa büyük ihtimalle clientin çalışması için gerekli kütüphanelerden biri sisteminizde yüklü değildir. Normalde varsayılan hali ile ek bir ayar yapmadan çalışması gerek.

Bende sorun vermiyor Genelde windows 7 kullanan dediğim gibi Microsoft visualları kurdurdum Dxdiagıda güncellettim

Evet içerikte çok fazla sistem olan fileslerde aynı sorunu ben yaşadım.Herşey güncel ve eksik paket olmadan da aynı hatayı veriyor. Nedenini bilmiyorum fakat debug modda bir bakın belki birşey çıkar.Bu sorunu bizzat çoğu fileste yaşadım ve bu yüzden sw bıraktığım çok oldu. Örneğin metinşah da önceden hata almıyordum ve kral lonca idik. Fakat oyuna pet felan eklenince bizim loncanın yarısı oyuna girdiği an client kapanması sorunu yaşadığı için bırakmıştık.O yüzden önüne geçilmesi gerek

Bazı sunucularda sistem yoğunluğu olunca ışınlanırken atıyor fakat bazılarında ise ışınlanmaya gerek kalmadan da atabiliyor

Evet içerikte çok fazla sistem olan fileslerde aynı sorunu ben yaşadım.Herşey güncel ve eksik paket olmadan da aynı hatayı veriyor. Nedenini bilmiyorum fakat debug modda bir bakın belki birşey çıkar.Bu sorunu bizzat çoğu fileste yaşadım ve bu yüzden sw bıraktığım çok oldu. Örneğin metinşah da önceden hata almıyordum ve kral lonca idik. Fakat oyuna pet felan eklenince bizim loncanın yarısı oyuna girdiği an client kapanması sorunu yaşadığı için bırakmıştık.O yüzden önüne geçilmesi gerek

Bazı sunucularda sistem yoğunluğu olunca ışınlanırken atıyor fakat bazılarında ise ışınlanmaya gerek kalmadan da atabiliyor
Screenshot_3.png

Debugdaki Error lar bunlar 4 ü Uriel ile ilgili en sonuncusunu bilmiyorum Files sahibine , Altyapı sahibine sordum bilmiyorum dedi konularına ATMA SORUNU var diye bilgi geçtiler

Aynı filesde açılmış bir serverde uriel olmadığından uyumluluktan Xp2 yapınca düzeliyormuş ama Bende Uriel var olduğundan bunu değiştirmeye izin verilmiyor yani bir çözüm konulamıyor .. Merak ettiğim şey Clientten ayarlanabilirmi bu uyumluluk sorunu build ederken ? visual studio 13 den. Files sahibine bunu sordum bilmiyorum fakat olma ihtimali yüksek dedi Bilginiz varmıdır ? @Whistle

Bu konuda bi fikrim yok. Uriel dediğiniz şey hile engel programımı mı?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri