İkinci el araç almak isteyenler dikkat! İşte 20.000 TL'ye satılan otomobil markaları

Kalendar

Aktif Üye
Üye
Mesaj
66
Beğeni
37
Puan
721
Corona virüs salgını sürecinde toplu ulaşımın riskinden kurtulup ikinci el araç almak isteyenler 20000 TL'ye kadar olan araç markalarını araştırmaya başladı. 20 bin TL'Ye satışa sunulan 2. el otomobil markalar haberimizde...

İkinci el araç almak isteyenler dikkat! İşte 20000 TL'ye satılan otomobil markaları


Araç sahibi olmak isteyenler son zamanlarda 2. el araç fiyatlarına gelen zamlardan dolayı otomoil sahibi olamazken kamupersoneli.net olarak yaptığımız incelemede okuyucularımız için 20 bin TL'ye kada alınacak araç markalarını derledik.

20000 TL'YE KADAR SATIŞA SUNULAN ARABA MARKALARI
Toplu ulaşım yerine kendi özel aracı ile seyahat etmek isteyenler için 20000 TL'ye kadar alınacak araçlar arasında Renault, Ford, Tofaş gibi önemli markaların yer aldığı görüldü.
806x378-ikinci-el-oto-alis-ve-satislarina-dikkat-1545143021102.jpg


2. EL UCUZA ALINACAK OTOMOBİLLER
Öte yandan Lada, Skoda ve Fiat gibi otomobil markaları tarafından üretilen araçların da 20000 TL'ye satıldığı görüldü.

Araba satış sitelerinde yer alan ilanlarda araç sahibi olmak isteyenler istedikleri araçların özelliklerini araştırarak bütçelerine göre uygun arabaları bulabilirler.

ikinciel_oto_kapak.jpg

20 bin TL'ye kadar 2. el araç markaları ve özellikleri şöyle:
Screenshot_6_313.jpg

Screenshot_7_294.jpg


2. EL OTOMOBİL FİYATLARI YÜKSELİR Mİ?
Otomobil üreticileri ve oto galericilerden edinilen bilgilere göre corona virüs sürecinde sıfır otomobillerde arz ve talep dengesizliğinden ötürü 2. el araç fiyatlarında artış bu süreçte daha da fazla yükseleceği aktarıldı. 2. el araç alacakların şuanda istedikleri araçların fiyatlarının ilerleyen süreçte daha da fazla artacağı bildirildi.
 
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:

dvrzener

Aktif Üye
Üye
Mesaj
4
Beğeni
0
Puan
403
Hocam bırakın normal piyasanın fiyatlarını
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
bile artık kaç yüz binin altına düşemeyecek duruma gelmiş. 2 yıl içinde bu kadar fark olur mu . Gerçekten akıl sır ermez böyle bir duruma. Fİyatlarda elbet dalgalanma olur da bu dalga değil tsunami adeta. Nereye doğru gidiyoruz hiç bilmiyorum.
 

Üst