Hosting Firması Arayanlara Uyarılar

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhaba arkadaşlar,
Sitemizdeki ticaret ortamının daha güvenilir olması için sitemize Hosting Yetkilisi rütbesini ekledik.
Bu rütbeye 3 şekilde başvuru yapılabiliyor.

1. Sadece YS belgesi olanlar.
2. Sadece vergi levhası olanlar.
3. YS ve Vergi Levhası olanlar
olarak 3'e ayırdık. Firma sahiplerin yaptığı başvuruya göre bu 3 statüden birisini karşıladığı zaman Hosting Yetkilisi rütbesini veriyoruz.

Bu rütbe ile kullanıcılar şuna sahip olacaklar.
1. YS Belgesi Olanlar: Hosting tanıtım bölümlerinde "YS Belgeli" önekini kullanabilecekler.
2. Vergi Belgesi Olanlar: Hosting tanıtım bölümlerinde "Vergi Levhalı" önekini kullabilecekler.
3. YS + Vergi Belgesi Olanlar: Hosting tanıtım bölümlerinde "YS Belgeli - Vergi Levhalı" önekini kullabilecekler.

Bu şekilde hosting firması arayan kullanıcılarımız konulara girmeden önce öneke bakarak kimlerin neye sahip olduğunu görecektir.

MMO Tutkunları'nda bu rütbeye sahip olmayan kullanıcılar da tanıtım yapabilirler. (Büyük firmalar ile reklam karşılığı indirim veren firmalar içindir.) Lakin bu önekleri seçemeyeceği için firmalar birbirinden ayırt edebileceksiniz.

Güvenilir bir firma arıyorsanız bu 3 öneke sahip firmalara bakmanızı öneririz. Herhangi bir dolandırıcılık durumunda ise sitemiz sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar kendi açtığı konulardan mesuttur. Dolandırıcılık durumda eğer dolandıran kişiler ile ilgili savcılık bilgi isterse sitemizdeki log kayıtlarını paylaşırız.
Bu tür maduriyetlerin yaşanmaması için alışveriş yapacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekmektedir.

Ayretten: Barındırma Hizmetleri Şikayetleri bu bölüme girerek kendi seçtiğiniz firma ile ilgili şikayet var mı diye bakabilirsiniz.

Geri