Herkese Selam

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
çok yakında bu forumda paylaşımlarıma başlıyorum. umarım bu forumda belli bir hit yakalayıp forumun büyümesine bende katkı sağlayabilirim.

beklemede kalın yarın bir bakmışsınız admin olmuşum. şaka şaka şimdi silivri soğuktur.

edit1: hasan sabri macit ben, aksaray üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim, metin2 ile aktif olarak 4 yıldır ilgileniyorum, asus pc aldığımda başlamıştım yutupta 55 dakkalık bi video vardı legendy files 1 105 kurma şaman kız karakter vardı o zaman öyle başladı sonra ara verdim saltanat felan oynadım sonra tekrardan döndüm saltanat tipi sw üzerine çalıştım artemisiayı warezledim kaynak kodlarıyla birlikte derken saltanat tipinin ne kadar boş bir yönelim olduğunu anlayıp official tarza döndüm. 2 tane sistem ekleme videosu paylaştım belki ordan tanıyan vardır, onun dışında aksaray yurtlar arası voleybol turnuvasında aksaray kykyı temsil edilcek takıma seçildim tam aydına yarı finallere gidicektik corona çıktı herşey iptal oldu lanet corona. şuan şu yazdıklaeımı kimse okumayacsk ama olsun yazim yinede. öyle yani metin2 ile geçmişim ilk başladığımdan sayarsak (files işleri) 7 sene felan var ama orta seviyeye son 1 senedir çıktım ya da çıkmaya çalışıyorum diyebilirim hala eksiklerim var onuda sizle beraber atarız artık sevgili dostlar.

Son düzenleme:
Sitemize hoş geldiniz. İsterseniz kendinizden biraz daha bahsedebilirsiniz. İlgi alanlarınızdan vs

Hoşgeldiniz. Başarılar dilerim size, forum adına ve özel hayatınızda da. :)

Wp mesajına istinaden senin ilk konunu hortlatıyorum.
hort hort :D

Şair burda "şaman kız karakter vardı" detayını vererek bize ne anlatmak istemiş acaba :unsure: .

Son düzenleme:
Geri