Her yaş için uygun kredi kartı PayByme

Jokerci019

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Evet bildiğiniz üzere kredi kartları 18 yaş sınırını doldurmadan kart alamıyoruz ve oyunlarda veya özel indirimlerde vs hep 1 adım geride kalıyoruz.

Steam üzerinden Garry's Mod indirimi girmişti satın almak istedim fakat kredi kartım olmadığından alamadım yaklaşık bir ay sonra ''İninal kart'' çıktı onda bir çekiliş sonucu çıktım ve wolfteam temalı kart bana kargo ile gönderildi ve ininal kart'a yükleme yapmak için ptt veya mikros'a uğramam gerekiyormuş yani oradan para gönderebilimirşim.. ve ptt'ye gittim böyle birşey yok dediler migrostada aynı şeyi dediler aradan 1 ay kadar geçti ve yine aynı şeyi söylediler.. sonra internette gezinirken
''PAYBYME'' diye bir kart olduğunu duydum biraz araştırdım ve google'den buldum. sitesine girdiğimde biraz araştırdım ve deniz bank güvencesi altındaki sonucuna vardım. daha sonra para yüklemek için '' Deniz bank'' ''ATM''lerine gitmem yeterliymiş ve hemen Ücretsiz Forumu doldurdum doğru telefon,adres vs bilgielrimi verdim ve sipariş ettim 1 hafta içinde gelir dediler bugün sipariş ettim (23.06.2013) ve atm'den para yatırağım için mutlu oldum ve sonra bu yazıyı yazma fikrine vardım Big Grin Big Grin

Paybyme Kart süresi : Çok uzun bir süresi vardır benimki 2016 yılına kadar vardır. üzerinde yazar zaten.

Kısacası Herkeze Paybyme karttından almasını öneririm HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEDEN KARGO ÜCRETİ DAHİL 1 hafta içinde kapınıza kadar geliyor.

Paybyme Resmi sitesi :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Tanıtım Videosu :

Atm'den nasıl para yatırıcam ? :

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Böyle bir kredi kartı çıkması çok iyi olmuş. En azından 18 yaş altıda kullanabilecek.

Geri