Çözüldü Her hangi bir sunucumdan yedeklerimi alıp başka sunucuya aktarabilir miyim ?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

sandil12

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
İyi günler hocam bi serverim vardı fakat arkadaşım sağolsun herşeyi silmiş filezilla ve puttye bile giriş yapamıyorum elimde oyunun yedek game ve mysql dosyaları var başka sunucuda kurabilirmiyim başka bir test serveri açtım fakat yedekleri yükledim olmadı olma ihtimali var mıdır ?

evet yedekleri başka sunucuya yükleyebilirsin nereleri yapamadığını söylersen yardımcı olmaya çalışırım

yedeklerimi yükledim fakat sorun şu server açılmıyor 6 ch var işte açarken chleri görmüyor dosya izinlerinide verdim fakat olmadı

atma şansım var öncelikle yükleme şeklim şöyleydi diğer serverim var filezillaya girip
rm -rf game.tar.gz /usr/game dosyasını diğerinide aynı şekil öyle silip yükledim yanlış gibi geliyor banada ama resim atıyorum şimdi

mXY7XR.png

Dosya Eklentileri

• no_such_file_or_directory_metin2.jpg
    no_such_file_or_directory_metin2.jpg
    320,4 KB · Gösterim: 122
dosya yok dediği yerlere log klasörü oluşturup tekrar denermisiniz ?

/usr/game/core/channel1/ch1_1 içinde log klasörü yok diyor fakat senin ftpde usr game core ch1 game1 olarak gözüküyor admin gelince o baksın anlamadım ben

Çözüm
channel 1 syserr atarmısın

kusura bakma görmemişim ben şey yaptım tamamen silip ekledim okudu bu sefer oyuna giriyor fakat wmcp panel sıfırlandı

kusura bakma görmemişim ben şey yaptım tamamen silip ekledim okudu bu sefer oyuna giriyor fakat wmcp panel sıfırlandı
filesi kurarken rm -rf ile game mysql temizlemedin mi :D wmcp panelde veritabanına bağlanamadı gibi bir hata mı var yoksa sıfırlandı derken ayarlarınız mı gitti

ayalarım gitti galiba mysql elimde kalan tek yedek o ydu onunda mysql sıkıntılı
wmcp ayarlarında zorlanacağınızı sanmıyorum site adı tema ayarları felan yapamayacağınız bişey olursa detaylı anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım

Geri