hasanmacit - ÜCRETLİ TEKNİK DESTEK HİZMETİ

hasanmacit

dc: hasanmacit
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Ticaret Puanı
1

Hepinize selamlar değerli dostlarım. Yıllardır bu forumda olan, Metin2 ile içli dışlı olduğumu ve çoğu şeyini bildiğimi söyleyebilecek kadar bilgili biriyim. Öğrenciyken bir yerden ekstra gelir elde etmek istediğim (zorunda kaldığım) için de bildiğim bir yerden kazanabileceğimi düşündüm ve bu konuyu açmaya karar verdim. Umarım bu işi anlımızın akıyla yaparız.

Neler Yapabilirim ?
  • Server filesinizde bulunan hataları çözümleyebilirim. (Pack ya da Server taraflı.)
  • Server filesinize sistem ekleyip, var olan sistemi kaldırabilirim.
  • Server yapınıza el atabilirim.
  • Serverinize eşya-map-mob vb. aklınıza ne gelirse ekleyebilirim. (SQL protolar ile işlem yapmıyorum.)
  • Serverinizin kütüphanelerini güncelleyebilirim. (gcc - Visual Studio - boost - cryptopp vb.)
  • İsteğinize göre Server Files hazırlayabilirim.
  • Hali hazırda bulunan dosyalarınıza istediğiniz güncellemeleri yapabilirim. (Karakter ekranı değiştirmek istersiniz, giriş ekranı değiştirmek istersiniz vb.)

İletişime Geçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler
  • Ücreti almadan işlemi yapmam/yaptığım işlemi tarafınıza ulaştırmam.​
  • Yaptığım işlemde tarafımca yapılan bir hata olursa bunun iadesini anında gerçekleştiririm. Fakat bu hatayı bana 1 hafta sonra yazarsanız bununla ilgili işlem yapmam. Aldığınız güncellemeyi ne kadar hızlı test ederseniz benim için o kadar iyi.​

Ücret yapılan işin durumuna, süresine göre belirlenir. Pazarlık sünnettir.

İletişim Adreslerim

Discord: hasanmacit#6876

Çalışmalarım devam ediyor.

Güvenilir İşinin Ehli Eli Temiz Şiddetle Tavsiye Ederim Cidden İşini Bilen Hakkıyla Yapan Arkadaşlardan Bi Tanesi Şimdiden Hayırlı Olsun ...

Geri