Günlük Giriş Hediyesi Quest

Marlen2

1-99 Orta Emek Sunucu
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

Arkadaşlar günlük giriş hediyesi veren bir quest ekledim severime baştan ben yazmadım ama düzenledim kötüye kullanımı engellemek amacıyla 40 level şartı koydum bu sayede yan karekter açıp hediyeyi alıp sonra karekteri silip tekrar hediye alma gibi bir durum oluşmaması amacıyla bunu yaptım şuan çalışıyor sıkıntısız 40 level ve üstü oyuncular günlük belirlediğiniz npc den giriş ödülünü rastgele sizin belirlediğiniz itemlerden birini kazanıyor.

Questi kendinize göre düzenleyip okutabilirsiniz.

Dosya Eklentileri

• hediyesistemi.rar
    1,1 KB · Gösterim: 19
biri varsa acaba bana örnek bir kill questi yazabilir mi mesela canavar öldürme görevi olacak ve bu görev partiyle yapılacak partide 1 kişi canavarı kestiğinde partide 4 kişi varsa o 4 kişidede sayılacak biri yardımcı olabilirse çok iyi olur.(ancak parti dışında öldürdüğünde sayılmayacak)

Tek ipden alınabilir ödül olması daha güzel olur ödüllerde değerli bişey olsa daha iyi olur diye düşündüm

biri varsa acaba bana örnek bir kill questi yazabilir mi mesela canavar öldürme görevi olacak ve bu görev partiyle yapılacak partide 1 kişi canavarı kestiğinde partide 4 kişi varsa o 4 kişidede sayılacak biri yardımcı olabilirse çok iyi olur.(ancak parti dışında öldürdüğünde sayılmayacak)

Ayrı konu açarsan hem ben hem de diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir.

Geri