Server Files Güncel Alt Yapı Server Files

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Darklovers

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır.
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba MMO Tutkunları Üyeleri Bu Pandemi Döneminde Sizler İçin Hazırladığım Marty Sama Alt Yapıyı Sizlere Paylaşmak İstiyorum Bundan Sonrası Sizin Hayal Gücünüze Kalmış :p Fazla Laf Kalabalığı Yapmadan Neler Yaptığımdan Biraz Bahsedeyim

Files Sürüm Bilgileri Neler?:
//Libserverkey -----> Kaldırıldı

//Googletest -------> Kaldırıldı

//Hackshield -------> Kaldırıldı

//Boost 1.73 -------> Yükseltildi

//Cryptopp 8.2.0 ---> Yükseltildi

//Python 2.7 -------> Yükseltildi

//Libjpeg-9d -------> Yükseltildi

//Lzo-2.10 ---------> Yükseltildi

//Devil 1.8.0 ------> Yükseltildi

//Server Gcc9 ------> Yükseldi

//Client 2019 ------> Yükseldi

//Granny 2.9 -------> Yükseldi

//Mysql 5.6 --------> İsteyen Mysql 8.0 Kurabilir

Fileste Ekli Olan Eklentiler Vb Neler?:
//Envanter Sayısı 4 Yükseltildi

//Depo Sayısı 3E Çıkarıldı

//Bağırmada İç Görü Küresi Kaldırıldı

//Bazı Fixler Eklendi Çoğunu @fixme Şeklinde Aratarak Görebilirsiniz

//Questler Yenilendi

//Bunların Haricinde Herhangi Bir Sistem Ekli Değildir.

//Game Source Warning %90 Çözülmüş Durumda Toplam 4 .cpp Dosyasında Warning Vermektedir.

//Clinet Source Warning %100 Çözülmüş Durumda Ve Visual Studio 2019 İle Build Edilebilir Durumda

//Dump_proto Visual Studio 2019 İle Build Edilebilir Durumda

//Bir Kaç Şey Daha Var Fazla Uzatmak İstemiyorum

0510_192647.jpg

0510_192927.jpg

Giriş Bilgileri:
//Mysql:
root
maxmi33

//Gm Hesap:
darklovers
1

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu Files MMO Tutkunları Adına Darklovers Tarafından Hazırlanmıştır. Kaynağı Gösterilmek Şartıyla Diğer Forumlarda Paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
hangi sürümü lycanlımı ?

acaba files dosyalarını hangibir konudan mı aldınız? eğer ham dosyaların üstünde yapmışsanız tam hayalimdeki altyapı olmuş demektir

Daha tanıtımı görmeden filesi neden beğenelim acaba? hangi akılla bu tip bir uygulamaya başvurdunuz?

Hoşuna Gitmese Geri Çekersin Beğenmeyi Bu kadar Zor Değil Yada Kullanmazsın
Hayır ben beğenmek zorunda mıyım ilk önce? 5 yaşında çocuk gibi beğendirme zorunluluğu nedir? yoksa fotoğraf çekip tüm forumlarda paylaşacak mısın acaba, bakın herkes beğendi diye?

Daha tanıtımı görmeden filesi neden beğenelim acaba? hangi akılla bu tip bir uygulamaya başvurdunuz?
Konuya tanımlanan şart sadece linkleri kapsayacak şekilde değiştirildi.

Hayır ben beğenmek zorunda mıyım ilk önce? 5 yaşında çocuk gibi beğendirme zorunluluğu nedir? yoksa fotoğraf çekip tüm forumlarda paylaşacak mısın acaba, bakın herkes beğendi diye?
Üyeler içeriklerini belirli şartlara bağlayarak paylaşabilir veya hiçbir şartta eklemeyebilir. Şu gerçeği unutmamak gerekli. Sonuçta ortada bir emek var ve bu ücretsiz sunuluyor. Bence bu meseleyi büyütmeye gerek yok.

Derdin Nedir ? Sataşacak Birilerinim Arıyorsun Kullanma Bu Özellik Kullanılsın Diye Eklenmiş Kullanmayacaksan da Yorum Yapma 5 Yaşındaki Çocuk Gibi Seninle Uğraşacak Değilim

Konuya tanımlanan şart sadece linkleri kapsayacak şekilde değiştirildi.

Üyeler içeriklerini belirli şartlara bağlayarak paylaşabilir veya hiçbir şartta eklemeyebilir. Şu gerçeği unutmamak gerekli. Sonuçta ortada bir emek var ve bu ücretsiz sunuluyor. Bence bu meseleyi büyütmeye gerek yok.
Arkadaş önce bir teşekkür edip sonra öneri olarak söyleyebilir. Direk konuya can düşmanıymışım gibi girmesinin gerektirmiyor. Neyse konuyu düzenliyip yorumlara kapatabilirsiniz sorun değil

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri