Gridli İkarus Gui Fikirleriniz Değerli

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba arkadaşlar;

Böyle bir tasarım yaptım kendime nasıl buldunuz fikirlerinizi almak istedim.

Pazar Açma Sayfası
shopopen.png

Pazar Açıldıktan Sonraki Sayfa
myshop.png

Pazar Deposu
shop_safebox.png

Pazar Log Sayfası
shop_log.png

yani olumsuz yorum sizi incitir mi bilmem ama dürüst olarak ben bu tarz görünüşleri sevmiyorum özellikle yazı kısımlarını sevmedim hepsi aynı renk bana daha güzel geliyor farklı farklı olunca çok gözüme hitap etmiyor.Sadelik daha güzel geliyor kısaca.

Sv eski tip olacaksa güzel ama yeni nesile göre zayıf kalıyor
Oldschool files için kullanılacak. Yorumun için teşekkürler.
yani olumsuz yorum sizi incitir mi bilmem ama dürüst olarak ben bu tarz görünüşleri sevmiyorum özellikle yazı kısımlarını sevmedim hepsi aynı renk bana daha güzel geliyor farklı farklı olunca çok gözüme hitap etmiyor.Sadelik daha güzel geliyor kısaca.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Farklı renk dediğiniz kalan süre, toplam yang ve depodaki yang yazısı mı ?

Grid yok gibi tüm itemler sol üste sıralanıyor yine, ui konusunda öneri olarak itemslotlarının arkasına bi bg image eklemen gerek. Aynı şekilde log kısmına da.

Naçizane görüşüm, Kişisel Pazar Depo Paneli kısmındaki buton bir tık büyük ve yang kısmının textboxt boyutu küçük olmuş. Bence ya "Yang" yazısı kaldırılmalı, ya da buton küçültülüp textbox boyutu artırılmalı. Onun haricinde gayet sade ve kullanışlı görünüyor.

Grid yok gibi tüm itemler sol üste sıralanıyor yine, ui konusunda öneri olarak itemslotlarının arkasına bi bg image eklemen gerek. Aynı şekilde log kısmına da.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Log guisinde loglar düştükçe logların arkasına gui düşüyor.
1677112780550.png

Ellerine sağlık güzel görünüyor :)
Çok teşekkür ederim.
Naçizane görüşüm, Kişisel Pazar Depo Paneli kısmındaki buton bir tık büyük ve yang kısmının textboxt boyutu küçük olmuş. Bence ya "Yang" yazısı kaldırılmalı, ya da buton küçültülüp textbox boyutu artırılmalı. Onun haricinde gayet sade ve kullanışlı görünüyor.
Önerini dikkate alacağım dostum yorumun için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Evet tamda dediğiniz gibi oluyor buna dikkat etmemiştim. Bunun düzeltmesi hakkında bir bilginiz var mı ?
Evet, server tarafında offlineshop'u oluştururken grid ile pazar boyutu kadar hücre açıp item ekleme kaldırma satın alma gibi fonksiyonlarda bu gridleri güncellemeniz gerekmekte. Diğer offlineshopları veya normal metin2'nin official shop'unu incelerseniz görürsünüz.

Geri