Yardım - ## GREAT OFFLİNE SHOP PYTHON ## | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Yardım ## GREAT OFFLİNE SHOP PYTHON ##

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda Eric Bloodaxe tarafından 9 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. Eric Bloodaxe

Eric Bloodaxe Üye Üye

6
    1
    13
    9 Haziran 2019
    Erkek
    Bursa
    Merhaba arkadaşlar, Python'dan pek anlamıyorum ve sanırım bu yüzden bir sorunla karşı karşıyayım.
    Great Offline Shop ekledim ve bir hatayla karşılaştım. Ekran görüntüsü ekliyorum.
    Yukarıda da gördüğünüz gibi karakter ismi gözükmüyor ve şöyle bir syserr alıyorum Client'ten;​
    0609 12:54:55075 :: Traceback (most recent call last):

0609 12:54:55075 :: File "game.py", line 2089, in BINARY_PrivateShop_Disappear

0609 12:54:55075 :: File "interfaceModule.py", line 1273, in DisappearPrivateShop

0609 12:54:55075 :: File "uiPrivateShopBuilder.py", line 88, in DeleteADBoard

0609 12:54:55075 :: AttributeError
    0609 12:54:55075 :: :
    0609 12:54:55075 :: 'dict' object has no attribute 'Hide'
    0609 12:54:55075 ::
    Çözümü için yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.​

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Siteye hoş geldiniz,
    uiPrivateShopBuilder.py 88 satırda Hide fonksiyonu ile alakalı bi sorun olduğunu yazıyor. Sistemi düzgün eklediniz mi? Atladığınız yerler olabilir.

3. Eric Bloodaxe

Eric Bloodaxe Üye Üye

6
    1
    13
    9 Haziran 2019
    Erkek
    Bursa
    Hoş buldum, tekrar tekrar denedim ama bir çözüm sağlayamadım. Size dosyaları atsam bir de siz eklemeyi dener misiniz? Python ile hiç aram yok çünkü.

4. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Şuanda meşgul olduğum için ben ekleyemem ne yazık ki. :/
    Bu tür hataları çözmeye çalışa çalışa pythonu öğrenebilirsiniz.
    Siz gene de çözmeye çalışın gene de sonuç olamazsanız ben müsahit olduğum bi zamanda eklerim.

Birde sistemin kesin düzgün çalıştığı paylaşılan konuda belirtilmiş mi?

5. Eric Bloodaxe

Eric Bloodaxe Üye Üye

6
    1
    13
    9 Haziran 2019
    Erkek
    Bursa
    Sistemin en güncel halini kullanıyorum. O syserr'i 88. satırdaki Hide fonksiyonunu kaldırarak çözdüm ama karakter ismi hala gözükmemekte ve syserr vermiyor.

Whistle bunu beğendi.
  6. Whistle

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Karakter ismi pazarı kurup kaldırdıktan sonra mı vermiyor yoksa hiç mi gözükmüyor

7. Eric Bloodaxe

Eric Bloodaxe Üye Üye

6
    1
    13
    9 Haziran 2019
    Erkek
    Bursa
    Hiç gözükmüyor. Şu .py'lerde düzenleme yaptım.

8. Whistle

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Python dosyalarına sistemin eklenmemiş halini ve sistemin kendisini gönderebilir misiniz? Gün içinde vakit bulursam bi bakmak isterim.
    Bunun yanında sistemi eklediğiniz şuanki python doyaları da gönderin. Karşılaştırma filan yaparım hatalı bi yer varsa görmüş oluruz. :)

9. Eric Bloodaxe

Eric Bloodaxe Üye Üye

6
    1
    13
    9 Haziran 2019
    Erkek
    Bursa
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...
    Sizi bekliyor olacağım. Şimdiden teşekkürler.

10. Whistle

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    uiPrivateShopBuilder.py dosyasını hazır olarak verilmiş dosyalarda direk değiştirdiniz mi kendi dosyalarınızla?

Birde uishop.py dosyasında şu kodu siler misiniz?
    Kod (Python):
    1. def Open(self, vid):
    2.  
    3.         isPrivateShop = False
    4.         isMainPlayerPrivateShop = False
    5.  
    6.         import chr
    7.         if chr.IsNPC(vid):
    8.             isPrivateShop = False
    9.         else:
    10.             isPrivateShop = True
    11.  
    12.         if player.IsMainCharacterIndex(vid):
    13.  
    14.             isMainPlayerPrivateShop = True
    15.  
    16.             self.btnBuy.Hide()
    17.             self.btnSell.Hide()
    18.             self.btnClose.Show()
    19.  
    20.         else:
    21.  
    22.             isMainPlayerPrivateShop = False
    23.  
    24.             self.btnBuy.Show()
    25.             self.btnSell.Show()
    26.             self.btnClose.Hide()
    27.  
    28.         shop.Open(isPrivateShop, isMainPlayerPrivateShop)
    29.  
    Zaten üstüne projedeki kodu eklemişsiniz. Orada fonksiyonu değiştirmekten bahsediyordu.

Son düzenleme: 9 Haziran 2019
  11. Eric Bloodaxe

Eric Bloodaxe Üye Üye

6
    1
    13
    9 Haziran 2019
    Erkek
    Bursa
    İlginiz için teşekkür ederim. Eve geçince dediğinizi uygulayacağım.

12. Whistle

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Bu söylediklerim karakter adının gözükmeme sorununuzu çözmez ne yazık ki. Hazır olarak verilen uiPrivateShopBuilder.py dosyası mevcut dosyalarınızla çakışıyor galiba. İki dosyayı karşılaştırmak gerekiyor.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.